Przebudowa drogi gminnej Nr 192029N Łomno - Zachy
Zamawiający Gmina Janowo (Janowo, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa drogi gminnej Nr 192029N Łomno - Zachy”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 792 122 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2890, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
25 stycznia 2023
Termin ofert: 10 lutego 2023 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
04 kwietnia 2023
5 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
23 listopada 2023
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Janowo |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 510743002 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Przasnyska 14 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Janowo |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 13-113 |
| 1.4.4.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL622 - Olsztyński |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 89 670 69 06 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | inwestycje@janowo.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.janowo.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-47c9815d-9bb4-11ed-b4ea-f64d350121d2 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00507282 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-11-23 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00055685 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Zamówienie współfinasowane ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Przebudowa drogi gminnej Nr 192029N Łomno - Zachy |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy drogi Przebudowa drogi gminnej Nr 192029N Łomno - Zachy, w pełnym zakresie wynikającym z projektu, stanowiącym załącznik do SWZ oraz z przedmiaru robót. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-04-14 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 10 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8220010022 |
| 4.3.3.) | Ulica | Kolejowa 28 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Mińsk Mazowiecki |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 05-300 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 2162932,86 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00162851/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-11-08 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 2162932,86 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.