Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
282 982 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    14 350 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    183 565 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    85 067 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

4WOG-1200.2712.94.2023 Obsługa, konserwacja i serwisowanie instalacji grzewczych w 4 WOG Gliwice

Zamawiający 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Gliwice, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „4WOG-1200.2712.94.2023 Obsługa, konserwacja i serwisowanie instalacji grzewczych w 4 WOG…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 282 982 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: 4 Wojskowy Oddział GospodarczyGliwice, Śląskieopublikowano 22 listopada 2023
Łączna wartość umów
282 982 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Termosystem Zbigniew Zieliński (część 2); P.P.U.H EKMAR-2 Mariusz Ekert (część 3); P.P.U.H. EKMAR – 2 Mariusz Ekert (część 4).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 282 982,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 240763798

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Generała Władysława Andersa 47

1.5.2.)Miejscowość

Gliwice

1.5.3.)Kod pocztowy

44-121

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

4wog.kancelaria@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://4wog.wp.mil.pl/pl/bip/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/4wog

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Wojskowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

4WOG-1200.2712.94.2023 Obsługa, konserwacja i serwisowanie instalacji grzewczych w 4 WOG Gliwice

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7555ff3d-6e60-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00505149

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-11-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00103961/15/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

2.3.7 Obsługa i przeglądy i konserwacja kotłowni w 2023/2024

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00453159

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

4WOG-1200.2712.94.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem zamówienia jest usługa obsługi, konserwacji i serwisowania instalacji grzewczych w 4 WOG Gliwice.
Część 1
Stała obsługa eksploatacyjna, konserwacja i serwisowanie kotłowni
w kompleksie wojskowym będącym w zasobach SOI Bielsko-Biała w sezonie grzewczym w 2023/2024.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 3 do SWZ) oraz opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

4.5.5.)Wartość części

18928,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa obsługi, konserwacji i serwisowania instalacji grzewczych w 4 WOG Gliwice. Część 2
Stała obsługa eksploatacyjna, konserwacja i serwisowanie kotłowni
w kompleksie wojskowym będącym w zasobach SOI Krapkowice w sezonie grzewczym w 2023/2024. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 3 do SWZ) oraz opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

4.5.5.)Wartość części

9771,42 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa obsługi, konserwacji i serwisowania instalacji grzewczych w 4 WOG Gliwice.
Część 3
Stała obsługa eksploatacyjna, konserwacja i serwisowanie kotłowni
w kompleksie wojskowym w Tarnowskich Górach – Lasowicach, będącym
w zasobach SOI Tarnowskie- Góry w sezonie grzewczym w 2023/2024.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 3 do SWZ) oraz opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych

4.5.5.)Wartość części

136882,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa obsługi, konserwacji i serwisowania instalacji grzewczych w 4 WOG Gliwice.
Część 4
Stała obsługa eksploatacyjna, konserwacja i serwisowanie kotłowni
w kompleksie wojskowym w Będzinie , będącym w zasobach SOI Katowice
w sezonie grzewczym w 2023/2024.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 3 do SWZ) oraz opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

4.5.5.)Wartość części

67340,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu do dnia składania ofert tj. do 27.10.2023 r. do godziny 8:30 złożono 1 ofertę. Oferta złożona przez Wykonawcę BJTECH Janusz Budziński została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp; tj.: Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli nie została sporządzona lub przekazana w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi oraz organizacyjnymi sporządzania lub przekazywania ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej określonymi przez zamawiającego.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14350,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19008,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14350,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Termosystem Zbigniew Zieliński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7491555081

7.3.3)Ulica

Szczęśliwa 23

7.3.4)Miejscowość

Kędzierzyn – Koźle

7.3.5)Kod pocztowy

47-230

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14350,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-04-30

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

183565,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

315000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

183565,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.U.H EKMAR-2 Mariusz Ekert

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6481004746

7.3.3)Ulica

Główna 4

7.3.4)Miejscowość

Tarnowskie Góry

7.3.5)Kod pocztowy

42-605

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

183565,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-04-30

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

85066,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

85066,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

85066,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.U.H. EKMAR – 2 Mariusz Ekert

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6481004746

7.3.3)Ulica

Główna 4

7.3.4)Miejscowość

Tarnowskie Góry

7.3.5)Kod pocztowy

42-605

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 18

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

85066,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-04-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50721000-5Obsługa instalacji grzewczych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

4 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gliwice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 282 982 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50721000-5 (Obsługa instalacji grzewczych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Termosystem Zbigniew Zieliński (Kędzierzyn – Koźle). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.