Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 214 765 zł
Umowa zawarta
3 października 2023
Okres realizacji
do 15 grudnia 2023
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 125 450 zł – 1 214 765 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 7,9% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Doprowadzenie do należytego stanu technicznego ciągu pieszo-jezdnego w granicach działek nr 119/17, 119/28, 119/37 w miejscowości Leszcz.

Zamawiający Gmina Dąbrówno (Dąbrówno, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Doprowadzenie do należytego stanu technicznego ciągu pieszo-jezdnego w granicach działek…”, wybierając ofertę wykonawcy Mariusz Oman. Wartość umowy: 1 214 765 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina DąbrównoDąbrówno, Warmińsko-Mazurskie (powiat Ostródzki →)opublikowano 22 listopada 2023
Wartość umowy
1 214 765 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 sierpnia 2023

    Termin ofert: 14 września 2023 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    22 listopada 2023

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Mariusz Oman (Samin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 214 764,70 zł (umowę zawarto 3 października 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 125 450,00 zł do 1 214 764,70 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail