Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Poprawa warunków jakości edukacji i sportu w szkołach gminy Kowale Oleckie

Zamawiający Gmina Kowale Oleckie (Kowale Oleckie, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Poprawa warunków jakości edukacji i sportu w szkołach gminy Kowale Oleckie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Kowale OleckieKowale Oleckie, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 17 listopada 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 219 767 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kowale Oleckie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790671254

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kościuszki

1.4.2.)Miejscowość

Kowale Oleckie

1.4.3.)Kod pocztowy

19-420

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@kowaleoleckie.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://kowaleoleckie.eu/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5f1652a8-4335-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00500592

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-11-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00368381

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Poprawa warunków jakości edukacji i sportu w szkołach gminy Kowale Oleckie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych do szkoły podstawowej w Kowalach Oleckich, w szczególności:
a) wyposażenie sali gimnastycznej,
b) wyposażenie pracowni logopedycznej,
c) wyposażenie pracowni językowej,
d) wyposażenie w sprzęt specjalistyczny i pomoce dydaktyczne do wspomagania rozwoju uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, uczniów niepełnosprawnych, uczniów szczególnie uzdolnionych oraz uczniów z problemami w przyswajaniu wiedzy.

3.9.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

39162000-5 - Pomoce naukowe

30213100-6 - Komputery przenośne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych do szkoły podstawowej w Sokółkach, w szczególności:
a) wyposażenie sali gimnastycznej,
b) wyposażenie pracowni językowej,
c) wyposażenie w sprzęt specjalistyczny i pomoce dydaktyczne do wspomagania rozwoju uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, uczniów niepełnosprawnych, uczniów szczególnie uzdolnionych oraz uczniów z problemami w przyswajaniu wiedzy.

3.9.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

39162000-5 - Pomoce naukowe

30213100-6 - Komputery przenośne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-21

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Mitel Michał Szorc

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8481664426

4.3.3.)Ulica

Suwalska 69A

4.3.4.)Miejscowość

Ełk

4.3.5.)Kod pocztowy

19-300

4.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

324207,60 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00417132/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-10-20

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

324207,6 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162100-6Pomoce dydaktyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 767 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
82 835 zł354 999 zł
Rozstęp międzykwartylowy
272 164 zł
Źródło próbki
CPV 39162100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
82 835 zł
Mediana
219 767 zł
Górny kwartyl
354 999 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kowale Oleckie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kowale Oleckie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162100-6 (Pomoce dydaktyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.