Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
105 000 zł
Umowa zawarta
7 listopada 2023
Okres realizacji
do 20 listopada 2023
Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Modernizacją oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Zaręby Kościelne”

Zamawiający Gmina Zaręby Kościelne (Zaręby Kościelne, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacją oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Zaręby Kościelne”, wybierając ofertę wykonawcy P.H.U Janusz Dąbkowski. Wartość umowy: 105 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Zaręby KościelneZaręby Kościelne, Mazowieckieopublikowano 14 listopada 2023
Wartość umowy
105 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P.H.U Janusz Dąbkowski (Skłody-Stachy 2), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 105 000,00 zł (umowę zawarto 7 listopada 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 listopada 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Zaręby Kościelne

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450670120

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kowalska 14

1.5.2.)Miejscowość

Zaręby Kościelne

1.5.3.)Kod pocztowy

07-323

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ugzar@zareby-kosc.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zareby-kosc.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zareby_kosc

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Modernizacją oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Zaręby Kościelne”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-523e1fee-681c-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00491694

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-11-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00086861/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Zaręby Kościelne.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00438562

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RGK.271.12.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

85365,85 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
„Modernizacją oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Zaręby Kościelne”
2. Opis przedmiotu zamówienia :
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Zaręby Kościelne
1) Demontaż opraw ulicznych---120 szt.
2) Montaż opraw ulicznych (na wysokości 8-10m) -120 szt.
3) Demontaż i montaż zabezpieczeń na linii napowietrznej--120 szt.
4) Montaż opraw ulicznych---120 szt.
5) Wykonanie powykonawczej, inwentaryzacji infrastruktury oświetleniowej na kopi mapy zasadniczej w skali 1:1000 - 1 szt.
6) Wykonanie dokumentacji fotograficznej z przebiegu realizacji inwestycji.

4.5.3.)Główny kod CPV

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

105000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

105000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

105000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.H.U Janusz Dąbkowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7231186474

7.3.4)Miejscowość

Skłody-Stachy 2

7.3.5)Kod pocztowy

07-323

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

105000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-11-20

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Inwestycja dofinansowana jest z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45316100-6Instalowanie urządzeń oświetlenia z…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
721 452 zł
Próbka: 92 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
246 357 zł2 219 781 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 973 424 zł
Źródło próbki
CPV 45316100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
246 357 zł
Mediana
721 452 zł
Górny kwartyl
2 219 781 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Zaręby Kościelne prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zaręby Kościelne.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 105 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45316100-6 (Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.H.U Janusz Dąbkowski (Skłody-Stachy 2). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.