Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa przepustu na cieku Żydowski Potok w Lutogniewie przy ul. Starogrodzkiej

Zamawiający Miasto i Gmina Krotoszyn (Krotoszyn, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa przepustu na cieku Żydowski Potok w Lutogniewie przy ul. Starogrodzkiej”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto i Gmina KrotoszynKrotoszyn, Wielkopolskie (powiat Krotoszyński →)opublikowano 8 listopada 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 367 261 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MIASTO I GMINA KROTOSZYN

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250854872

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Kołłątaja 7

1.4.2.)Miejscowość

Krotoszyn

1.4.3.)Kod pocztowy

63-700

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.4.7.)Numer telefonu

+48 62 722 74 54

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@um.krotoszyn.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.um.krotoszyn.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5f6c69ad-1c91-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00483252

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-11-08

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00295325

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa przepustu na cieku Żydowski Potok w Lutogniewie przy ul. Starogrodzkiej

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi przebudowa przepustu na cieku Żydowski Potok w Lutogniewie przy ul. Starogrodzkiej. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
- rozebranie istniejącego przepustu
- wykonanie ławy fundamentowej z kruszywa wraz z zagęszczeniem
- montaż rur stalowych
- wykonanie zasypki rury pospółką
- wykonanie nasypu ziemnego pod nawierzchnię
- odtworzenie trwałego umocnienia dna i skarp wlotu i wylotu przepustu kamieniem lub płytami ażurowymi
- uporządkowanie terenu
- wykonanie nawierzchni drogi - podjazdów
- umocnienie nawierzchni odcinka drogi tłuczniem
- wykonanie odcinkowej konserwacji cieku Żydowski Potok
Poszczególne rodzaje robót określa kosztorys ofertowy/przedmiar robót - załącznik nr 1 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-17

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2023-10-16

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

EASYKOP Robert Wizner

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 302213765

4.3.3.)Ulica

Starokościelna 12

4.3.4.)Miejscowość

Sulmierzyce

4.3.5.)Kod pocztowy

63-750

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

245665,11 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00357627/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-10-16

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

245665,11 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45221110-6Roboty budowlane w zakresie mostów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
367 261 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
313 081 zł1 064 683 zł
Rozstęp międzykwartylowy
751 602 zł
Źródło próbki
CPV 45221· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
313 081 zł
Mediana
367 261 zł
Górny kwartyl
1 064 683 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto i Gmina Krotoszyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krotoszyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45221110-6 (Roboty budowlane w zakresie mostów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.