Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
32 980 zł
Umowa zawarta
24 października 2023
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 32 980 zł – 39 458 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostarczenia przedmiotu zamówienia (SUKCESYWNEGO)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

[D/73/2023] Sukcesywny druk i dostawa świadectw oraz dyplomów dla Wydawnictwa Uniwersytetu Opolskiego

Zamawiający Uniwersytet Opolski (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „[D/73/2023] Sukcesywny druk i dostawa świadectw oraz dyplomów dla Wydawnictwa…”, wybierając ofertę wykonawcy Drukarnia SADY Zenon Gil. Wartość umowy: 32 980 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet OpolskiOpole, Opolskieopublikowano 8 listopada 2023
Wartość umowy
32 980 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Drukarnia SADY Zenon Gil (Krapkowice), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 32 980,42 zł (umowę zawarto 24 października 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 32 980,42 zł do 39 458,40 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail