Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„ZAKUP I DOSTAWA CIĘŻKIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO – GAŚNICZEGO Z UKŁADEM NAPĘDOWYM 4 X 4”

Zamawiający Gmina Krzymów (Krzymów, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „ZAKUP I DOSTAWA CIĘŻKIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO – GAŚNICZEGO Z UKŁADEM NAPĘDOWYM 4 X 4”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KrzymówKrzymów, Wielkopolskieopublikowano 30 października 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 040 650 zł
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA KRZYMÓW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 311019183

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Kościelna 2

1.4.2.)Miejscowość

Krzymów

1.4.3.)Kod pocztowy

62-513

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

krzymow@op.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.krzymow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Ochotnicza Straż Pożarna w Krzymowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a0e6e26e-e8af-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00468178

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-10-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00200583

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

„ZAKUP I DOSTAWA CIĘŻKIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO – GAŚNICZEGO Z UKŁADEM NAPĘDOWYM 4 X 4”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla OSP w Krzymowie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera - załącznik nr 9 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

34144210-3 - Wozy strażackie

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-05-25

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2023-09-25

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne „bocar” Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

150024122

4.3.3.)Ulica

Okólna 15

4.3.4.)Miejscowość

Korwinów

4.3.5.)Kod pocztowy

42-263

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1214994,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00235004/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-09-07

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1214994 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144210-3Wozy strażackie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 040 650 zł
Próbka: 101 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
459 350 zł1 400 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
940 650 zł
Źródło próbki
CPV 34144210· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
459 350 zł
Mediana
1 040 650 zł
Górny kwartyl
1 400 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Krzymów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krzymów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144210-3 (Wozy strażackie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.