Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
709 717 zł
Umowa zawarta
13 października 2023
Okres realizacji
do 15 grudnia 2023
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 709 717 zł – 868 580 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%Okres gwarancji10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Bezpieczne przejścia dla pieszych na terenie miasta Tychowo

Zamawiający Gmina Tychowo (Tychowo, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Bezpieczne przejścia dla pieszych na terenie miasta Tychowo”, wybierając ofertę wykonawcy KopMar Marcin Obławski. Wartość umowy: 709 717 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina TychowoTychowo, Zachodniopomorskie (powiat Białogardzki →)opublikowano 25 października 2023
Wartość umowy
709 717 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KopMar Marcin Obławski (Bobolice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 709 716,64 zł (umowę zawarto 13 października 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 709 716,64 zł do 868 579,62 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Tychowo

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330920506

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bobolicka 17

1.5.2.)Miejscowość

Tychowo

1.5.3.)Kod pocztowy

78-220

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

umig@tychowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://tychowo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c7799059-5081-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Bezpieczne przejścia dla pieszych na terenie miasta Tychowo

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c7799059-5081-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00459979

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-10-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00028463/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.7 Bezpieczne przejścia dla pieszych na terenie miasta Tychowo

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00390950

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PIN.I.271.12.2023.BK

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Nazwa nadana zamówieniu

„Bezpieczne przejścia dla pieszych na terenie miasta Tychowo”. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje przebudowę ul. A. Mickiewicza w Tychowie. Przedmiot zamówienia będzie dotyczył w szczególności: przebudowę nawierzchni jezdni/zjazdów o łącznej powierzchni około 842 m2, przebudowę nawierzchni chodników o łącznej powierzchni około 448m2, wykonanie zatoki postojowej z kostki betonowej, regulację pionową wpustów ulicznych wraz z ich wymianą, regulacje pionową włazów kanałowych, regulacje pionową studzienek telekomunikacyjnych, regulację zaworów wodociągowych i gazowych. 3. Wykonawca będzie również zobowiązany do wykonania tablicy dot. otrzymanego dofinansowania na przedmiot zamówienia. 4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz w projekcie umowy. Dokumenty te stanowią załączniki do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

709716,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

868579,62 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

709716,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KopMar Marcin Obławski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 367569477

7.3.3)Ulica

Drzewiany

7.3.4)Miejscowość

Bobolice

7.3.5)Kod pocztowy

76-020

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

709716,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-12-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Tychowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tychowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 709 717 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KopMar Marcin Obławski (Bobolice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.