Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
20 października 2023
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przedłużenie licencji w ramach programu Microsoft Enrollment For Education Solutions (EES) dla Politechniki Białostockiej

Zamawiający Politechnika Białostocka (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Przedłużenie licencji w ramach programu Microsoft Enrollment For Education Solutions…”, wybierając ofertę wykonawcy APN Promise Spółka Akcyjna. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Politechnika BiałostockaBiałystok, Podlaskieopublikowano 23 października 2023
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy APN Promise Spółka Akcyjna (Warszawa).

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Białostocka

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001672

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wiejska 45A

1.5.2.)Miejscowość

Białystok

1.5.3.)Kod pocztowy

15-351

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zampubl@pb.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://pb.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://pb.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przedłużenie licencji w ramach programu Microsoft Enrollment For Education Solutions (EES) dla Politechniki Białostockiej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ea375241-5158-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00457134

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-10-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00278915/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.13 licencja oprogramowania Microsoft Enrollment for Education Solutions

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00414260

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZK-DZP.262.79.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie licencji na użytkowanie w programie subskrypcyjnym Microsoft Enrollment for Education Solutions (EES) na okres 36 miesięcy następującego oprogramowania posiadanego przez Zamawiającego:
O365EDUA3 ShrdSvr ALNG SubsVL MVL PerUsr (PN. HUQ-00001) wraz z pakietem benefitów O365EDUA3SUB ShrdSvr ALNG SubsVL MVL PerUsr STUUseBnft (PN PFJ-00001) w liczbie 1180 sztuk.

4.5.3.)Główny kod CPV

48300000-1 - Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów, rysowania, odwzorowywania, tworzenia harmonogramów i produkowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48517000-5 - Pakiety oprogramowania informatycznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

152078,40 EUR

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

152078,40 EUR

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

152078,40 EUR

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

APN Promise Spółka Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5210088682

7.3.3)Ulica

Domaniewska 44A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-672

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

152078,40 EUR

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48300000-1Pakiety oprogramowania do tworzenia…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Politechnika Białostocka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Białystok.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48300000-1 (Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: APN Promise Spółka Akcyjna (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.