Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
355 347 zł
Umowa zawarta
13 października 2023
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin uruchomienia usługi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA SUBSKRYPCJI NA MODUŁ CISCO FPR4115 THREAT DEFENSE THREAT AND URL 3Y SUBS ORAZ ODNOWIENIE SERWISU PRODUCENTA NA 36 MIESIĘCY

Zamawiający Wojskowa Akademia Techniczna (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA SUBSKRYPCJI NA MODUŁ CISCO FPR4115 THREAT DEFENSE THREAT AND URL 3Y SUBS ORAZ…”, wybierając ofertę wykonawcy ATENDE S.A. Wartość umowy: 355 347 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Wojskowa Akademia TechnicznaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 18 października 2023
Wartość umowy
355 347 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 września 2023

    Termin ofert: 15 września 2023 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 października 2023

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ATENDE S.A. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 355 347,00 zł (umowę zawarto 13 października 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail