Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Opracowanie i publikacja artykułów prasowych o charakterze informacyjno-promocyjnym oraz opracowanie i druk insertów dotyczących Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego(...)

Zamawiający Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie (Lublin, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Opracowanie i publikacja artykułów prasowych o charakterze informacyjno-promocyjnym oraz…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Województwo Lubelskie z siedzibą w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 11 października 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,8 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019170

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Artura Grottgera 4

1.4.2.)Miejscowość

Lublin

1.4.3.)Kod pocztowy

20-029

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

anna.orlowska@lubelskie.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://umwl.bip.lubelskie.pl/index.php?id=85

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-19b5eef6-ebc9-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00437950

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-10-11

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00219446/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zamawiający informuje, że niniejsze zamówienie zostanie dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Pomocy Technicznej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Opracowanie i publikacja artykułów prasowych o charakterze informacyjno-promocyjnym oraz opracowanie i druk insertów dotyczących Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego(...)

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania i publikacji:
- 20 artykułów w dzienniku regionalnym w wydaniach piątkowych
- 80 artykułów w czterech tygodnikach lokalnych (w tym na portalach internetowych ww. prasy regionalnej i lokalnej), obejmującej zasięgiem województwo lubelskie, dotyczących Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 oraz programu regionalnego Fundusze Europejskiego dla Lubelskiego 2021-2027.
- czterostronicowej wkładki (insertu) do tygodników lokalnych o których mowa w ust. 1.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

79970000-4 - Usługi publikacji

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5370000733

4.3.3.)Ulica

Domaniewska 17/19 lok. 133

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-672

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

270600,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00324560/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-09-07

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

270600,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

PunktPoleWartość
1.Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy

- aspekty środowiskowe. 2. Działając na podstawie art. 454 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710, z późn. zm. ), Strony zgodnie postanawiły dokonać następującej zmiany w treści umowy związanej z zagadnieniem tj.: w trakcie realizacji umowy zaistniała konieczność wprowadzenia do jej treści zmiany dotyczącej ceny jednostkowej za przygotowanie i publikację jednej czterostronicowej wkładki (insertu) do tygodnika lokalnego określonej w§ 5 ust. 1 lit. c umowy. Ogólna wartość umowy pozostała bez zmian.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79970000-4Usługi publikacji
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79970000-4 (Usługi publikacji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.