Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Konserwacja muzealiów w ramach projektu pn. „Konserwacja i restauracja XIV-wiecznego zamku w Lidzbarku Warmińskim - perły architektury gotyckiej w Polsce - III etap”

Zamawiający Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Konserwacja muzealiów w ramach projektu pn. Konserwacja i restauracja XIV-wiecznego…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Muzeum Warmii i Mazur w OlsztynieOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 11 października 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 234 634 zł
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MUZEUM WARMII I MAZUR W OLSZTYNIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510989163

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Zamkowa 2

1.4.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.4.3.)Kod pocztowy

10-074

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.4.7.)Numer telefonu

+48 89 527 9596

1.4.8.)Numer faksu

+48 89 527 9596

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@muzeum.olsztyn.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://muzeum.olsztyn.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-43ceac7a-5625-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00437883

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-10-11

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00416475/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Konserwacja muzealiów w ramach projektu pn. „Konserwacja i restauracja XIV-wiecznego zamku w Lidzbarku Warmińskim - perły architektury gotyckiej w Polsce - III etap”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)część 5 - Konserwacja rzeźby alegorycznej postać męska MW/3/LW

a) przedmiotem zamówienia jest konserwacja i restauracja obiektu muzealnego. Celem prowadzonych prac jest powstrzymanie degradacji obiektu, zabezpieczenie i utrwalenie oryginalnej substancji zabytku ze szczególnym uwzględnieniem jego indywidualnego charakteru i znaczenia historycznego oraz przywrócenie mu walorów artystycznych i ekspozycyjnych. Zamówienie obejmuje następujące działania: - pełną konserwację i restaurację obiektu - opracowanie i przekazanie Zamawiającemu na własność dokumentacji konserwatorskiej z przeprowadzonych prac konserwatorskich zgodnej z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa z uwzględnieniem zapisów załącznika nr 4 wzór/projekt umowy b) przedmiot zamówienia obejmuje także: - transport muzealiów z miejsca przekazania (siedziba lub magazyn Zamawiającego zgodnie z zapisami istotnych postanowień umowy) do miejsca konserwacji oraz z miejsca konserwacji do miejsca zwrotu (siedziba lub magazyn Zamawiającego zgodnie z zapisami istotnych postanowień umowy), - zapewnienie niezbędnego zabezpieczenia muzealiów podczas transportu na własny koszt i ryzyko c) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 7 do SWZ - program prac konserwatorskich dla części 5,

3.9.)Główny kod CPV

50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

92521220-7 - Usługi ochrony eksponatów

92312250-8 - Usługi świadczone przez indywidualnych artystów

37800000-6 - Wyroby rękodzielnicze i artystyczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

180 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Antoni Buchholtz Konserwacja Zabytków

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9522188674

4.3.3.)Ulica

Krajewo Borowe 26

4.3.4.)Miejscowość

Zambrów

4.3.5.)Kod pocztowy

18-300

4.3.6.)Województwo

podlaskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

17200,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00517480/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-06-13

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

17200,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50000000-5Usługi naprawcze i konserwacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
234 634 zł
Próbka: 47 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
96 917 zł1 027 974 zł
Rozstęp międzykwartylowy
931 057 zł
Źródło próbki
CPV 50000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
96 917 zł
Mediana
234 634 zł
Górny kwartyl
1 027 974 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50000000-5 (Usługi naprawcze i konserwacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.