Świadczenie usług w zakresie przygotowywania i dostarczania posiłków stanowiących całodzienne wyżywienie dla pacjentów Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie
Zamawiający Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie (Cieszyn, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usług w zakresie przygotowywania i dostarczania posiłków stanowiących…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 359 197 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=571, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,8 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
08 czerwca 2022
Termin ofert: 14 lipca 2022 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
16 sierpnia 2022
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
10 października 2023
1 wykonawca
Kluczowe informacje o wykonaniu umowy
- 1
ZakresWybrano ofertę firmy Iwona Lis P.H.U. "TIKA" (Międzyrzecze Górne 342).
- 2
ZakresOgłoszenie dotyczy zamówienia na usługi społeczne i inne szczególne usługi o wartości powyżej 130 000 zł.
- 3
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dostarczanie całodziennego wyżywienia dla pacjentów ZZOZ w Cieszynie przez 12 miesięcy.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000313348 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Bielska 4 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Cieszyn |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 43-400 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL225 - Bielski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 33 854 92 00 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@szpitalslaski.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.szpitalslaski.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-66976c42-e5ba-11ec-9a86-f6f4c648a056 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00436362 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-10-10 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie na usługi społeczne i inne szczególne usługi: - wartość zamówienia wyrażona w złotych jest mniejsza niż równowartość kwoty 750 000 euro, nie mniejsza jednak niż równowartość kwoty 130 000 zł (art. 359 pkt 2 ustawy) |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00199072/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Świadczenie usług w zakresie przygotowywania i dostarczania posiłków stanowiących całodzienne wyżywienie dla pacjentów |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług żywieniowych obejmujących przygotowanie i dostarczanie posiłków stanowiących całodzienne wyżywienie dla pacjentów ZZOZ w Cieszynie, w okresie 12 miesięcy |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 55322000-3 - Usługi gotowania posiłków 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków 55523000-2 - Usługi zaprowiantowania innych przedsiębiorstw lub instytucji |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-08-09 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2022-10-01 do 2023-09-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Iwona Lis P.H.U. "TIKA" |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5471912499 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Międzyrzecze Górne 342 |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 43-392 |
| 4.3.6.) | Województwo | śląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 2360466 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00306376/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-09-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 2088526,24 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.