Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Dostosowanie budynku przychodni WZS w Rzeszowie przy ul. Warzywnej 3 do potrzeb osób niepełnosprawnych

Zamawiający Wojewódzki Zespół Specjalistyczny w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Dostosowanie budynku przychodni WZS w Rzeszowie przy ul. Warzywnej 3 do potrzeb osób…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Wojewódzki Zespół Specjalistyczny w RzeszowieRzeszów, Podkarpackieopublikowano 29 września 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 599 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Zespół Specjalistyczny w Rzeszowie

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690561132

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Warzywna 3

1.4.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.4.3.)Kod pocztowy

35-310

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.4.7.)Numer telefonu

178669606

1.4.8.)Numer faksu

178669601

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@wzsrzeszow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.wzsrzeszow.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-da64fdfe-facb-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.3.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00419407

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2023-09-29

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00234138

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostosowanie budynku przychodni WZS w Rzeszowie przy ul. Warzywnej 3 do potrzeb osób niepełnosprawnych

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)Zakres zamówienia obejmuje w szczególności

-wykonanie robót rozbiórkowych; -przebudowę ścian; -licowanie ścian płytkami wraz z izolacjami; -wykonanie sufitów podwieszanych; -wykonanie posadzek, ułożenie płytek na posadzkach wraz z izolacjami; -wyposażenie łazienek dla osób niepełnosprawnych w instalacje przyzywową; -wymianę instalacji elektrycznej wraz z oświetleniem; -wymianę instalacji sanitarnej wraz z wyposażeniem; -wyposażenie sanitariatów; -wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych. 2) Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu umowy określa: -SWZ, -Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, -Przedmiar robót., -Projekt budowlany. stanowiące załączniki do SWZ i dostępne w oddzielnych plikach.

3.8.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.9.)Dodatkowy kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2023-07-17

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

150 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

REM-BUD TADEUSZ PIELA

4.3.4.)Miejscowość

Łętownia 204

4.3.5.)Kod pocztowy

37-312

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

1080000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2023/BZP 00315984/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2023-09-14

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

1) w dniu 7 września 2023 r. sporządzony został protokół konieczności wykonania dodatkowych robót budowlanych, podpisany przez obie Strony, na okoliczność wystąpienia dużej ilości pęknięć/rys stropu, które należy poddać renowacji. Szczegółowy zakres robót dodatkowych określa załącznik nr 1 – protokół konieczności z dnia 7 września 2023 r.
2) ww. robót dodatkowych nie można było przewidzieć na etapie zawierania Umowy, a ich wykonanie jest niezbędne do wykonania Umowy,
3) konieczne jest zlecenie robót dodatkowych Wykonawcy zamówienia podstawowego ze względu na aspekt techniczny i ekonomiczny. Zmiana wykonawcy spowodowałaby istotną niedogodność i zwiększenie kosztów dla Zamawiającego,
4) przeprowadzenie robót dodatkowych nie wpłynie na termin realizacji Umowy przez Wykonawcę.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Wykonawca wycenił ww. dodatkowe roboty budowlane na kwotę 17 255,62 zł brutto, co stanowi około 1,6 % wartości zamówienia określonej w pierwotnej Umowie. Szczegółowy kosztorys robót dodatkowych określa załącznik nr 1 – protokół konieczności z dnia 7 września 2023 r.

W związku z wyżej opisaną sytuacją i koniecznością wybicia otworu drzwiowego w istniejącej ścianie dla zapewnienia odpowiedniej komunikacji, konieczne jest wykonanie następujących robót:
• Skucie płytek na posadzkach.
• Roboty demontażowe.
• Wykonanie nowych ścianek działowych.
• Malowanie i szpachlowanie pomieszczenia.
• Wykonanie malowania ścian.
• Wykonanie posadzek wyrównanie poziomów.
• Wykonanie nowych posadzek z płytek ceramicznych.
• Montaż nowej stolarki drzwiowej w związku z przesunięciem ścian.
• Wykonanie nowej instalacji oświetleniowej oraz instalacji gniazd w związku ze zmianą lokalizacji wejścia do pomieszczenia.


Powyższe roboty nie powodują zmiany ogólnego charakteru umowy.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

17255,62

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Zespół Specjalistyczny w Rzeszowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.