Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Oferta przewyższa kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie przedmiotu zamówienia o 50 483,21 zł. Zamawiający nie podwyższa kwoty jaką zamierza przeznaczyć do kwoty oferty najkorzystniejszej

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup ambulansu typu B wraz z wyposażeniem medycznym, pełną obsługą gwarancyjną, na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radziejowie

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Radziejów, Kujawsko-Pomorskie) opublikował wynik postępowania „Zakup ambulansu typu B wraz z wyposażeniem medycznym, pełną obsługą gwarancyjną, na…”. Złożono 1 ofertę.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 557 200 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Oferta przewyższa kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie przedmiotu zamówienia o 50 483,21 zł. Zamawiający nie podwyższa kwoty jaką zamierza przeznaczyć do kwoty oferty najkorzystniejszej. Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910333036

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Szpitalna 3

1.5.2.)Miejscowość

Radziejów

1.5.3.)Kod pocztowy

88-200

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

poczta@szpitalradziejow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalradziejow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.platformazakupowa.pl/pn/szpitalradziejow/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup ambulansu typu B wraz z wyposażeniem medycznym, pełną obsługą gwarancyjną, na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radziejowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-da143de8-382c-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00406332

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-09-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00019034/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Zakup ambulansu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00351390

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TP-12/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup ambulansu typu B wraz z wyposażeniem medycznym, pełną obsługą gwarancyjną, na potrzeby Samodzielnego
Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radziejowie
Sprzęt medyczny: fotel kardiologiczny, krzesełko kardiologiczne, rampa najazdowa do fotela kardiologicznego, ssak medyczny

4.5.3.)Główny kod CPV

34114121-3 - Karetki

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Oferta przewyższa kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie przedmiotu zamówienia o 50 483,21 zł. Zamawiający nie podwyższa kwoty jaką zamierza przeznaczyć do kwoty oferty najkorzystniejszej

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

435483,21 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

435483,21 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34114121-3Karetki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
557 200 zł
Próbka: 105 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
300 000 zł1 500 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 200 000 zł
Źródło próbki
CPV 34114· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
300 000 zł
Mediana
557 200 zł
Górny kwartyl
1 500 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radziejów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34114121-3 (Karetki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.