Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

WYBÓR WYKONAWCY USŁUGI ŻYWIENIA NA RZECZ ZESPÓŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO NR 4 WE WROCŁAWIU

Zamawiający ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „WYBÓR WYKONAWCY USŁUGI ŻYWIENIA NA RZECZ ZESPÓŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO NR 4 WE WROCŁAWIU”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 we WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 15 września 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 376 000 zł
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 we Wrocławiu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000693457

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Sołtysowicka 34

1.4.2.)Miejscowość

Wrocław

1.4.3.)Kod pocztowy

51-168

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.4.7.)Numer telefonu

71 798 69 27

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat.zsp04@wroclawskaedukacja.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.zsp4.wroclaw.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-73c2009e-d039-11ec-9ed6-82024ae9c4d2

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00398227

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-09-15

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie na usługi społeczne i inne szczególne usługi: - wartość zamówienia wyrażona w złotych jest mniejsza niż równowartość kwoty 750 000 euro, nie mniejsza jednak niż równowartość kwoty 130 000 zł (art. 359 pkt 2 ustawy)

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00151513/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

WYBÓR WYKONAWCY USŁUGI ŻYWIENIA NA RZECZ ZESPÓŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO NR 4 WE WROCŁAWIU

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi żywienia zbiorowego, w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 4 we Wrocławiu, z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Sołtysowickiej 4, w miejscu nauki, polegającej na:

1) Przygotowaniu i wydawaniu wyżywienia, wg wskazówek zawartych w Załączniku nr 1 do SWZ, w Przedszkolu nr 70 we Wrocławiu, stanowiącym część Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4 we Wrocławiu, dla maksymalnie 110 dzieci dziennie, w tym dieta standardowa - 90 osób, dieta eliminacyjna (bezmleczna i bezmięsna) - 20 osób;
2) Przygotowaniu i wydawaniu wyżywienia, wg wskazówek zawartych w Załączniku nr 1 do SWZ w Szkole Podstawowej nr 40 we Wrocławiu, stanowiącej część Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 we Wrocławiu, dla maksymalnie 160 uczniów dziennie.

przebywających na co dzień w placówce Zamawiającego

3.9.)Główny kod CPV

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

DOMOWY OBIADEK Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

380021016

4.3.3.)Ulica

T. Kościuszki 57

4.3.4.)Miejscowość

Poznań

4.3.5.)Kod pocztowy

61-891

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

446040,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00211758/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

401805,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55523100-3Usługi w zakresie posiłków szkolnyc…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
376 000 zł
Próbka: 43 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł1 008 596 zł
Rozstęp międzykwartylowy
793 596 zł
Źródło próbki
CPV 55523100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
376 000 zł
Górny kwartyl
1 008 596 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 we Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55523100-3 (Usługi w zakresie posiłków szkolnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.