Wynik częściowy: umowy w 3 z 5 części, 2 unieważniono5 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przegląd, konserwacja i naprawy urządzeń instalacji klimatyzacji i wentylacji w budynku Akwarium Gdyńskim, al. Jana Pawła II nr 1 w Gdyni
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przegląd, konserwacja i naprawy urządzeń instalacji klimatyzacji i wentylacji w budynku MIR-PIB, ul. Kołłątaja 1 w Gdyni
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przegląd i konserwacja urządzeń klimatyzacji precyzyjnej RITTAL UKS 3300 w budynku MIR-PIB, ul. Kołłątaja 1 w Gdyni
    2 oferty
  4. Unieważniona
    Część 4Przegląd i konserwacja urządzeń- dygestoria laboratoryjne (Inne) w budynku MIR– PIB, ul. Kołłątaja 1 w Gdyni
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5Przegląd i konserwacja urządzeń- dygestoria laboratoryjne (Kottermann) w budynku MIR– PIB, ul. Kołłątaja 1 w Gdyni
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie usługi konserwacji, przeglądów i napraw urządzeń instalacji wentylacji i klimatyzacji w Morskim Instytucie Rybackim - Państwowym Instytucie Badawczym oraz Akwarium Gdyńskim

Zamawiający Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Wykonanie usługi konserwacji, przeglądów i napraw urządzeń instalacji wentylacji i…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut BadawczyGdynia, Pomorskieopublikowano 13 września 2023
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MORSKI INSTYTUT RYBACKI - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

1.3.)Oddział zamawiającego

Sekcja Przetargów i Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000144733

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Hugo Kołłątaja 1

1.5.2.)Miejscowość

Gdynia

1.5.3.)Kod pocztowy

81-332

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 587356105

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@mir.gdynia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.przetargi.mir.gdynia.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://mirgdynia.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Państwowy Instytut Badawczy

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie usługi konserwacji, przeglądów i napraw urządzeń instalacji wentylacji i klimatyzacji w Morskim Instytucie Rybackim - Państwowym Instytucie Badawczym oraz Akwarium Gdyńskim

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0bd79cca-3a92-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00393796

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-09-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00353070

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TP/37/FZP/FG/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przegląd, konserwacja i naprawy urządzeń instalacji klimatyzacji i wentylacji w budynku Akwarium Gdyńskim, al. Jana Pawła II nr 1 w Gdyni;

4.5.3.)Główny kod CPV

50712000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50730000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących

4.5.5.)Wartość części

58000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przegląd, konserwacja i naprawy urządzeń instalacji klimatyzacji i wentylacji w budynku MIR-PIB, ul. Kołłątaja 1 w Gdyni

4.5.3.)Główny kod CPV

50712000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50730000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących

4.5.5.)Wartość części

115000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przegląd i konserwacja urządzeń klimatyzacji precyzyjnej RITTAL UKS 3300 w budynku MIR-PIB, ul. Kołłątaja 1 w Gdyni

4.5.3.)Główny kod CPV

50712000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50730000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących

4.5.5.)Wartość części

22000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przegląd i konserwacja urządzeń- dygestoria laboratoryjne (Inne) w budynku MIR– PIB, ul. Kołłątaja 1 w Gdyni

4.5.3.)Główny kod CPV

50712000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50730000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących

4.5.5.)Wartość części

10000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przegląd i konserwacja urządzeń- dygestoria laboratoryjne (Kottermann) w budynku MIR– PIB, ul. Kołłątaja 1 w Gdyni

4.5.3.)Główny kod CPV

50712000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50730000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących

4.5.5.)Wartość części

15000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29507,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

33197,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29507,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Invest Klima Krzysztof Diakowski Spółka Komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9581547815

7.3.4)Miejscowość

Gdynia

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

71340,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-10-01 do 2025-09-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

93209,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

106788,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

106788,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Invest Klima Krzysztof Diakowski Spółka Komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9581547815

7.3.4)Miejscowość

Gdynia

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

141450,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-10-01 do 2025-09-30

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4674,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5166,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4674,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Invest Klima Krzysztof Diakowski Spółka Komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9581547815

7.3.4)Miejscowość

Gdynia

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

27060,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-10-01 do 2025-09-30

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z art. 255 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie jeśli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z art. 255 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie jeśli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50712000-9Usługi w zakresie napraw i konserwa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdynia.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50712000-9 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Invest Klima Krzysztof Diakowski Spółka Komandytowa (Gdynia). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.