Wynik częściowy: umowy w 2 z 4 części, 2 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
6408 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Planowana liczba prób: 630
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2Planowana liczba prób: 630
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Część 3Planowana liczba prób: 10
    Wartość umowy
    6089 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Planowana liczba prób: 10
    Wartość umowy
    320 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne usługi badawcze z zakresu sekwencjonowania wysokoprzepustowego na platformie Illumina

Zamawiający Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywne usługi badawcze z zakresu sekwencjonowania wysokoprzepustowego na platformie…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 6408 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut BadawczyGdynia, Pomorskieopublikowano 8 września 2023
Łączna wartość umów
6408 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 lipca 2023

    Termin ofert: 27 lipca 2023 10:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    08 września 2023

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 2 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Genomed S.A. za łącznie 6 408,30 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MORSKI INSTYTUT RYBACKI - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

1.3.)Oddział zamawiającego

Sekcja Przetargów i Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000144733

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Hugo Kołłątaja 1

1.5.2.)Miejscowość

Gdynia

1.5.3.)Kod pocztowy

81-332

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 587356362

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

tformejster@mir.gdynia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.przetargi.mir.gdynia.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://mirgdynia.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Państwowy Instytut Badawczy

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne usługi badawcze z zakresu sekwencjonowania wysokoprzepustowego na platformie Illumina

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c0584348-2621-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00387204

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-09-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00314768

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TP/36/FZP/NO/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1 - Planowana liczba prób: 630

4.5.3.)Główny kod CPV

73111000-3 - Laboratoryjne usługi badawcze

4.5.5.)Wartość części

160000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2 - Planowana liczba prób: 630

4.5.3.)Główny kod CPV

73111000-3 - Laboratoryjne usługi badawcze

4.5.5.)Wartość części

140000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 3 - Planowana liczba prób: 10

4.5.3.)Główny kod CPV

73111000-3 - Laboratoryjne usługi badawcze

4.5.5.)Wartość części

43100 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 4 - Planowana liczba prób: 10

4.5.3.)Główny kod CPV

73111000-3 - Laboratoryjne usługi badawcze

4.5.5.)Wartość części

2500 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

1

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

319,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8420,58 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6088,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Genomed S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 7010083563

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6088,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

319,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

319,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

319,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Genomed S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 7010083563

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

319,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

73111000-3Laboratoryjne usługi badawcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →