Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Usługi inspektorów nadzoru inwestorskiego nad zadaniami z zakresu budowy kanalizacji na terenie Gminy Dobczyce

Zamawiający Gmina Dobczyce (Dobczyce, Małopolskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Usługi inspektorów nadzoru inwestorskiego nad zadaniami z zakresu budowy kanalizacji na…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina DobczyceDobczyce, Małopolskie (powiat Myślenicki →)opublikowano 6 września 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 184 750 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Dobczyce

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351555424

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek 26

1.4.2.)Miejscowość

Dobczyce

1.4.3.)Kod pocztowy

32-410

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ugim@dobczyce.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.dobczyce.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2ef9310a-9adf-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.3.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00384114

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2023-09-06

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00074852/02

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi inspektorów nadzoru inwestorskiego nad zadaniami z zakresu budowy kanalizacji na terenie Gminy Dobczyce

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi inspektorów nadzoru inwestorskiego nad zadaniem: „Przebudowa głównego kolektora kanalizacji sanitarnej oraz remont pompowni PS-D1 w Dobczycach.” realizowanego w ramach zadania pn.: „Przebudowa i rozbudowa infrastruktury komunalnej na terenie miasta Dobczyce.

3.8.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

3.9.)Dodatkowy kod CPV

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71521000-6 - Usługi nadzorowania placu budowy

71530000-2 - Doradcze usługi budowlane

71540000-5 - Usługi zarządzania budową

71600000-4 - Usługi w zakresie testowania technicznego, analizy i konsultacji technicznej

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2022-07-06

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

11 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Organizacja Zarządzanie Nadzór Budowlany Roman Madej

4.3.3.)Ulica

Brodzka

4.3.4.)Miejscowość

Kalwaria Zebrzydowska

4.3.5.)Kod pocztowy

34-130

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

65190,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2022/BZP 00243472/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2023-03-27

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Konieczność wydłużenia terminu realizacji usługi

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

W związku z przedłużeniem terminu zakończenia umowy na roboty budowalne nr RI.272.33.2022.ANSU z dnia 27.01.2022r. pn. „Przebudowa głównego kolektora kanalizacji sanitarnej oraz remont pompowni PS-D1 w Dobczycach” konieczne jest przedłużenie terminu realizacji usługi nadzoru nad tym zadaniem do dnia 19.06.2023 r.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Tak

5.7.)Numer ogłoszenia w BZP o zmianie umowy

2023/BZP 00042875/01

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71520000-9Usługi nadzoru budowlanego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
184 750 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
49 927 zł371 889 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 963 zł
Źródło próbki
CPV 71520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
49 927 zł
Mediana
184 750 zł
Górny kwartyl
371 889 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Dobczyce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dobczyce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71520000-9 (Usługi nadzoru budowlanego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.