Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa nawozów mineralnych w roku 2023 II

Zamawiający Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Franciszka Stefczyka w Czernichowie (Czernichów, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa nawozów mineralnych w roku 2023 II”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO IM. FRANCISZKA STEFCZYKA W CZERNICHOWIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000096187

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Rynek 17

1.4.2.)Miejscowość

Czernichów

1.4.3.)Kod pocztowy

32-070

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

czernichow.edu@gmail.com

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.czernichow.edu.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6c74451f-ca10-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00378941

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-09-04

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00151402

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa nawozów mineralnych w roku 2023 II

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa nawozów wieloskładnikowych, w szczególności:
a) Nawóz wieloskładnikowy NPS 18:46:5 lub równoważny o granulacji 2-5 mm, nie mniej niż 92%, Gęstość nasypowa: 0,9-1,0 kg/dm3, N (azot całkowity): 18%, N (azot amonowy): 18%, P2O5 (rozpuszczalny w obojętnym cytrynianie amonu i w wodzie): 46%, P2O5 (rozpuszczalny w wodzie): 41%, SO3(S) (rozpuszczalny w wodzie):5%, w ilości 11,0 ton – dostawa 6,0 tony w kwietniu 2023, 6,0 ton w sierpniu 2023), (równoważność w zakresie składu i przeznaczenia);
b) Nawóz wieloskładnikowy NPKS 6-8N:20P:30K:7S lub równoważny, azot amonowy (N-NH4)(6%), pięciotlenek fosforu (P2O5) rozpuszczalny w obojętnym cytrynianie amonu i wodzie(20%), tlenek potasu (K2O)(30%), trójtlenek siarki (SO3)(7%), w ilości 34,0 ton (34 ton – dostawa marzec lub kwiecień 2023, (równoważność w zakresie składu i przeznaczenia);
c) Sól potasowa 60% K, w ilości 13,0 tony – dostawa marzec lub kwiecień 2023 (równoważność w zakresie składu i przeznaczenia);
d) Kreda nawozowa granulowana, min 50% CaO, w ilości 18,0 ton – dostawa 7,0 ton marzec 2023, 11,0 ton - sierpień 2023 (równoważność w zakresie składu i przeznaczenia).

3.9.)Główny kod CPV

24400000-8 - Nawozy azotowe i związki azotu

3.10.)Dodatkowy kod CPV

24410000-1 - Nawozy azotowe

24440000-0 - Różne nawozy

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa nawozów dolistnych i innych I, w szczególności:
a) BioFol PLEX lub równoważny w ilości 40 litrów – dostawa marzec lub kwiecień 2023 (równoważność w zakresie składu: Azot (N) całkowity 2,00 % (m/m), Magnez 0,30 % (m/m), Siarka 5,00 % (m/m), Bor 0,15 % (m/m), Miedź 0,05 % (m/m), Żelazo 0,20 % (m/m), Mangan 0,10 % (m/m), Cynk 0,50 % (m/m), Węgiel 1,25 % (m/m), Wyciąg z Alg 5,00 % (m/m), Hormony roślinne ilości śladowe, Betaina ilości śladowe, Aminokwasy ilości śladowe, Wit. B1 ilości śladowe oraz przeznaczenia);
b) GranuFol MIKRO lub równoważny w ilości 70 kg – dostawa marzec lub kwiecień 2023 (równoważność w zakresie składu: Mangan (Mn) 8,00 % (m/m), Magnez (Mg0) 4,00 % (m/m), Miedź (Cu) 6,40 % (m/m), Żelazo (Fe) 0,25 % (m/m), Cynk (Zn) 0,30 % (m/m), Bor (B) 4,00 % (m/m), Molibden (Mo) 0,50 % (m/m), Siarka (S) 10,26 % (m/m) (SO3) 25,65 % (m/m) oraz przeznaczenia);
c) GranuFol CUMAN lub równoważny w ilości 40 kg – dostawa marzec lub kwiecień 2023 (równoważność w zakresie składu: Trójtlenek siarki (SO3)całkowity 43,3%, Miedź elementarna (Cu) 5%, Mangan elementarny (Mn) 25,0% oraz przeznaczenia)
d) GranuFol MAG lub równoważny w ilości 250 kg – dostawa marzec lub kwiecień 2023 (równoważność w zakresie składu: Żelazo (Fe) całkowite w formie siarczanu 0,42 % 4,2 g/kg, Tlenek magnezu (MgO) całkowity w formie siarczanu 20,00 % 200,0 g/kg, Tlenek siarki (SO3) całkowity 41,00 % 410,0 g/kg oraz przeznaczenia);
e) GranuFol CORNPOT lub równoważny w ilości 25 kg – dostawa marzec lub kwiecień 2023 (równoważność w zakresie składu: Azot (N) całkowity 30 g/kg, Fosfor (P2O5) 210 g/kg, Potas (K2O) 80 g/kg, Siarka (SO3) 234 g/kg, Cynk (Zn) 100 g/kg, Magnez (MgO) 32 g/kg, Mangan (Mn) 20 g/kg, Miedź (Cu) 10 g/kg, Bor (B) 5 g/kg oraz przeznaczenia);
f) Nitron S lub równoważny w ilości 1000 l – dostawa marzec lub kwiecień 2023 (równoważność w zakresie składu: Azot - Całkowity azot (N) 24,6 % , 320g/l, Siarka całkowita (SO3) 5,4%, 68 g/l postaci tiosiarczanu, oraz przeznaczenia).
g) BioFol SUNAGREEN lub równoważny w ilości 6l – dostawa marzec lub kwiecień 2023 (równoważność w zakresie składu: Kwas 2-aminobenzoesowy 5,0 ±0,5 g/l, Kwas 2- hydroksybenzoesowy 2,5±0,5 g/l, pH 5,0-7,0, oraz przeznaczenia).

3.9.)Główny kod CPV

24410000-1 - Nawozy azotowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

24410000-1 - Nawozy azotowe

24440000-0 - Różne nawozy

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-04-12

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2023-04-12 do 2023-08-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

AGRO PATENT Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7922302799

4.3.3.)Ulica

ul. Elizy Orzeszkowej 3

4.3.4.)Miejscowość

Radymno

4.3.5.)Kod pocztowy

37-550

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

237600,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00178379/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-08-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

237600,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

24400000-8Nawozy azotowe i związki azotu
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Franciszka Stefczyka w Czernichowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czernichów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 24400000-8 (Nawozy azotowe i związki azotu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.