ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawy warzyw przetworzonych do Zakładu Karnego w Potulicach, Dkw.2232.10.2023.DP

Zamawiający Zakład Karny w Potulicach (Potulice, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Dostawy warzyw przetworzonych do Zakładu Karnego w Potulicach, Dkw.2232.10.2023.DP”. Termin składania ofert minął 13 września 2023, 08:00. Planowany budżet: 222 388 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zakład Karny w PotulicachPotulice, Kujawsko-Pomorskie (powiat Nakielski →)opublikowano 1 września 2023
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
222 388 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
13 września 2023, 08:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawy warzyw przetworzonych do Zakładu Karnego w Potulicach, Dkw.2232.10.2023.DP.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 222 388,42 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail