Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Sukcesywna dostawa świeżych owoców

Zamawiający Sieć Badawcza Łukasiewicz-instytut Lotnictwa (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa świeżych owoców”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Sieć Badawcza Łukasiewicz-instytut LotnictwaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 30 sierpnia 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ-INSTYTUT LOTNICTWA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 387193275

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Aleja Krakowska 110/114

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

02-256

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.)Numer telefonu

663933374

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

justyna.michalak@ilot.lukasiewicz.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ilot.lukasiewicz.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3546b487-7aec-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00374614

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-08-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00493508

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Sukcesywna dostawa świeżych owoców

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa świeżych owoców do Sieci Badawczej Łukasiewicz - Instytutu Lotnictwa.

3.9.)Główny kod CPV

03200000-3 - Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy

3.10.)Dodatkowy kod CPV

03222000-3 - Owoce i orzechy

03222200-5 - Owoce cytrusowe

03222330-5 - Owoce pestkowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-01-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

DAILYFRUITS Bartosz Krudysz Jacek Kwiecień Spółka Cywilna

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

DAILYFRUITS Bartosz Krudysz Jacek Kwiecień Spółka Cywilna

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6793077034,

4.3.3.)Ulica

ul. Posag 7 Panien 1a

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-495

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

129600 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00030585/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-07-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

W związku z zaistnieniem okoliczności uniemożliwiających realizację Umowy w wyznaczonym terminie.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Termin wykonania Umowy – do 12.07.2023 r. od dnia podpisania Umowy lub do
wyczerpania maksymalnej kwoty 134 000,00 zł brutto, będącej wartością umowy, w zależności od tego, która przesłanka wystąpi jako pierwsza.

5.4.6.)Wartość zmiany

0

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

W celu zachowania ciągłości sukcesywnych dostaw owoców do pomieszczeń biurowych, w związku z wydłużonym procesem zakończenia ponownego postępowania, termin realizacji oraz wartość umowy została zmieniona.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Termin wykonania Umowy – do 12.07.2023 r. od dnia podpisania Umowy lub do
wyczerpania maksymalnej kwoty 134 000,00 zł brutto, będącej wartością umowy, w zależności od tego, która przesłanka wystąpi jako pierwsza.

5.4.6.)Wartość zmiany

4400

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

123554,64 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

03200000-3Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sieć Badawcza Łukasiewicz-instytut Lotnictwa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03200000-3 (Zboża. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.