Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
203 903 zł
Umowa zawarta
24 lipca 2023
Okres realizacji
do 3 września 2023
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 203 903 zł – 208 030 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe koordynatora wydarzenia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja Międzynarodowego Pikniku Rodzinnego Opolskie Gościnne II

Zamawiający Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja Międzynarodowego Pikniku Rodzinnego Opolskie Gościnne II”, wybierając ofertę wykonawcy PR-Consulting Maria Ciołeszyńska. Wartość umowy: 203 903 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Wojewódzki Urząd Pracy w OpoluOpole, Opolskieopublikowano 11 sierpnia 2023
Wartość umowy
203 903 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PR-Consulting Maria Ciołeszyńska (Opole), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 203 903,25 zł (umowę zawarto 24 lipca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 203 903,25 zł do 208 030,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 3 września 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail