Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.· Szczecin
Wartość umowy
107 972 163 zł
Umowa zawarta
31 lipca 2023
Okres realizacji
120 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Powierzenie Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. realizacji własnych zadań publicznych polegających na zarządzaniu środkami będącymi w dyspozycji Województwa Zachodniopomorskiego...

Zamawiający Województwo Zachodniopomorskie (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Powierzenie Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. realizacji własnych…”, wybierając ofertę wykonawcy Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Wartość umowy: 107 972 163 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Województwo ZachodniopomorskieSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 9 sierpnia 2023
Wartość umowy
107 972 163 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (Szczecin).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 107 972 162,70 zł (umowę zawarto 31 lipca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 120 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811683876

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40

1.5.2.)Miejscowość

Szczecin

1.5.3.)Kod pocztowy

70-421

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@wzp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wzp.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Powierzenie Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. realizacji własnych zadań publicznych polegających na zarządzaniu środkami będącymi w dyspozycji Województwa Zachodniopomorskiego...

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cbb4c974-0e96-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00346436

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-08-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00003595/18/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

2.3.17 Powierzenie Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. realizacji własnych zadań publicznych polegających na zarządzaniu środkami będącymi w dyspozycji Woj. Zachodniopomorskiego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00271714

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WOiRZL.II.272.34.2023.PB

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

70751675,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest powierzenie Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. realizacji własnych zadań publicznych polegających na zarządzaniu środkami będącymi w dyspozycji Województwa Zachodniopomorskiego pochodzącymi z zasobów zwróconych.
Zamawiający na warunkach określonych w przyszłej Umowie powierza Wykonawcy realizację własnych zadań publicznych polegających na:
1) zarządzaniu środkami wolnymi będącymi w dyspozycji Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego oraz zarządzaniu i nadzorowaniu środkami zaangażowanymi w obowiązujące umowy z Pośrednikami Finansowymi, pochodzącymi z zasobów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 – Instrumenty Inżynierii Finansowej
2) zarządzaniu środkami wolnymi będącymi w dyspozycji Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego albo zarządzaniu tymi środkami oraz zarządzaniu i nadzorowaniu środkami zaangażowanymi w obowiązujące umowy z Pośrednikami Finansowymi, pochodzącymi z zasobów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020:
a) Instrumenty Finansowe,
b) Pomoc zwrotna.
3) zarządzaniu środkami wolnymi będącymi w dyspozycji Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego pochodzącymi z programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027 (FEPZ) – dotacje warunkowe.
W odniesieniu do punktu 1 wskazane środki oraz zobowiązania są objęte obecnie Umową powierzenia realizacji zadań własnych Województwa Zachodniopomorskiego zawartą w dniu 1 sierpnia 2017 roku pomiędzy Województwem Zachodniopomorskim a Zachodniopomorską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. i przejęte zostaną w ramach nowej umowy, będącej skutkiem rozstrzygnięcia przedmiotowego zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

66100000-1 - Usługi bankowe i inwestycyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

107972162,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

107972162,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

107972162,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 810603415

7.3.3)Ulica

Św. Ducha 2

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-205

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-07-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

107972162,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

120 miesiące

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

PunktPoleWartość
1.Wartość umowy, o której mowa w punkcie 8.2. wynosi 87.782.246,10 zł netto, tj. 107.972.162,70 zł brutto. 2. Okres realizacji zamówienia

120 miesięcy (10 lat) tj. do dnia 31 lipca 2033 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66100000-1Usługi bankowe i inwestycyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Zachodniopomorskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 107 972 163 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66100000-1 (Usługi bankowe i inwestycyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (Szczecin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.