Przeprowadzenie kompleksowej usługi szkolenia dla 5 zadań w ramach projektu Plan Rozwoju Lokalnego na lata 2021- 2030 finansowanego w całości ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014- 2021
Zamawiający Gmina Zawiercie (Zawiercie, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przeprowadzenie kompleksowej usługi szkolenia dla 5 zadań w ramach projektu Plan Rozwoju…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 84 422 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=638, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisówOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA ZAWIERCIE |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | GMINA ZAWIERCIE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 276258871 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | LEŚNA 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Zawiercie |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 42-400 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL22B - Sosnowiecki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48 32 494 12 74, +48 32 494 12 67 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowieniapubliczne@zawiercie.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zawiercie.eu |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-03922818-e4ef-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00344354 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-08-08 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00257482 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Plan Rozwoju Lokalnego na lata 2021- 2030 finansowanego w całości ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014- 2021”. |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Przeprowadzenie kompleksowej usługi szkolenia dla 5 zadań w ramach projektu Plan Rozwoju Lokalnego na lata 2021- 2030 finansowanego w całości ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014- 2021 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przeprowadzenie kompleksowej usługi szkolenia pn.: Przeprowadzenie kompleksowej usługi szkolenia pn.: „Egzekucja podatków i opłat lokalnych oraz innych należności publicznoprawnych. Zmiany w 2023 roku” realizowane w ramach projektu „Plan Rozwoju Lokalnego na lata 2021- 2030 finansowanego w całości ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014- 2021”. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 80500000-9 - Usługi szkoleniowe |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przeprowadzenie kompleksowej usługi szkolenia pn.: Przeprowadzenie kompleksowej usługi szkolenia pn.: „Dochody i wydatki jednostek budżetowych. Ewidencja, klasyfikacja oraz sprawozdawczość budżetowa. Praktyczne aspekty” realizowane w ramach projektu „Plan Rozwoju Lokalnego na lata 2021- 2030 finansowanego w całości ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014- 2021”. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 80500000-9 - Usługi szkoleniowe |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-05-31 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2023-11-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Akademia Rozwoju eCONOMIC Aneta Rozwadowska-Jachacz |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7131288270 |
| 4.3.3.) | Ulica | Dulęby 1/21 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Lublin |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 20-357 |
| 4.3.6.) | Województwo | lubelskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 4990,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00257482/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-07-10 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 4990,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
ZADANIE NR 2
Przeprowadzenie kompleksowej usługi szkolenia pn.: „Egzekucja podatków i opłat lokalnych oraz innych należności publicznoprawnych. Zmiany w 2023 roku” realizowane w ramach projektu „Plan Rozwoju Lokalnego na lata 2021- 2030 finansowanego w całości ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014- 2021”.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.