Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
5 zł
Umowa zawarta
3 sierpnia 2023
Okres realizacji
od 1 września 2023 do 30 czerwca 2024
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 5 zł – 7 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia autobusu zastępczego w przypadku wystąpienia awarii40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz (przywóz i odwóz) uczniów do Szkoły Podstawowej w Mędrzechowie w roku szkolnym 2023/2024

Zamawiający Gmina Mędrzechów (Mędrzechów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz (przywóz i odwóz) uczniów do Szkoły Podstawowej w Mędrzechowie w roku szkolnym…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe BUS-TOUR Mariola Gwóźdź. Cena wybranej oferty: 5 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina MędrzechówMędrzechów, Małopolskie (powiat Dąbrowski →)opublikowano 3 sierpnia 2023
Cena wybranej oferty
5 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe BUS-TOUR Mariola Gwóźdź (Samocice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 4,99 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 4,99 zł do 6,97 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2023 r. do 30 czerwca 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA MĘDRZECHÓW

1.3.)Oddział zamawiającego

Urząd Gminy Mędrzechów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001002509

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Mędrzechów 434

1.5.2.)Miejscowość

Mędrzechów

1.5.3.)Kod pocztowy

33-221

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.7.)Numer telefonu

14 643 71 95

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

barbara.pobieglo@medrzechow.net

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.medrzechow.net

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7527d234-1bd2-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowóz (przywóz i odwóz) uczniów do Szkoły Podstawowej w Mędrzechowie w roku szkolnym 2023/2024

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7527d234-1bd2-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00339306

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-08-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00057585/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Dowóz (przywóz i odwóz) uczniów do Szkoły Podstawowej w Mędrzechowie w ruku szkolnym 2023/2024.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00293305

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Or.271.1.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest : Dowóz (przywóz i odwóz) uczniów do Szkoły Podstawowej w Mędrzechowie w roku szkolnym 2023/2024


Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ( trasy dowozu wraz z ilością przewożonych uczniów ) – wg załącznika nr 1 do niniejszego ogłoszenia.
Trasy dowozu oraz ilość przewożonych osób na poszczególnych trasach mogą ulec zmianie po rozpoczęciu roku szkolnego i ustaleniu szczegółowego rozkładu zajęć w roku szkolnym

Wykonawca zobowiązany jest wykonywać usługę : dwoma autobusami - dowóz , jednym autobusem - odwóz uczniów.
Ilość miejsc siedzących w autobusie powinna być dostosowana do ilości przewożonych osób ( zakładana ilość przewożonych osób określona jest w załączniku Nr 1 do SWZ)

Przewóz powinien być realizowany zgodnie z ustawą z dnia 15 listopada 1984 r. Prawo przewozowe i ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym .
Rozliczanie z Wykonawcą przewozów będzie realizowane w okresach miesięcznych z dołu , na podstawie wystawionej przez Wykonawcę faktury. Potwierdzeniem wykonania przewozu będzie podpis dyrektora szkoły na odwrocie wystawionej faktury.
Wartość faktury zostanie wyliczona przez pomnożenie ceny ofertowej za 1 km przewozów przez faktycznie przejechaną ilość kilometrów w danym miesiącu, wynikającą z tras przewozów i wykonanych kursów.
Ewentualne przewozy uzupełniające tj. dowóz uczniów na zawody sportowe, konkursy , olimpiady i inne , w tym również poza dniami nauki szkolnej będą rozliczane w sposób analogiczny jak przewozy podstawowe.
Opiekę uczniów w trakcie dowozu zapewnia Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie.
Zamawiający zastrzega sobie prawo wskazania miejsc przystankowych , zgodnie z obowiązującymi przepisami .

4.5.3.)Główny kod CPV

60140000-1 - Nieregularny transport osób

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4,99 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6,97 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4,99 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe BUS-TOUR Mariola Gwóźdź

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8711535343

7.3.4)Miejscowość

Samocice

7.3.5)Kod pocztowy

33-220

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

140817,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-09-01 do 2024-06-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Mędrzechów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mędrzechów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 5 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60140000-1 (Nieregularny transport osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe BUS-TOUR Mariola Gwóźdź (Samocice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.