Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa parkingu przy drodze dojazdowej do kąpieliska w Nowych Siołkowicach

Zamawiający Samorządowe Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji (Popielów, Opolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa parkingu przy drodze dojazdowej do kąpieliska w Nowych Siołkowicach”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 396 701 zł
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Samorządowe Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 160136280

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Powstańców 34

1.4.2.)Miejscowość

Popielów

1.4.3.)Kod pocztowy

46-090

1.4.4.)Województwo

opolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

kultura.adm@popielow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.scktir.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b8027f2f-d2b8-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00331298

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-07-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00163434

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu
1.Zamawiający informuje, iż zamówienie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze", działanie

„Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” priorytet 4: „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa parkingu przy drodze dojazdowej do kąpieliska
w Nowych Siołkowicach

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z wykonaniem zadania: Budowa parkingu przy drodze dojazdowej do kąpieliska w Nowych Siołkowicach. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
Wykonanie miejsc postojowych zlokalizowanych wzdłuż drogi dojazdowej o nawierzchni bitumicznej (miejsca postojowe o wymiarach: 2,5x5,0m, miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych o wymiarach 3,6x5,0m).
Miejsca postojowe o nawierzchni z kostki kamiennej oraz miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych o nawierzchni z kostki betonowej bezfazowej.
Kostka granitowa surowociosana o gr. 18 cm do wykorzystania przy budowie miejsc parkingowych stanowi własność zamawiającego i jest składowana na placu przedmiotowej budowy.
Od strony wschodniej i zachodniej parkingu - ogrodzenie oraz zwarta zieleń izolacyjna.

3.9.)Główny kod CPV

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-05-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

60 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zakład Usługowo Handlowy BUDMAR Przemysław Bońkowski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7541011154

4.3.3.)Ulica

Chabrów 10/28

4.3.4.)Miejscowość

Opole

4.3.5.)Kod pocztowy

45-221

4.3.6.)Województwo

opolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

189555,37 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00212752/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-07-08

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

189555,37 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45223300-9Roboty budowlane w zakresie parking…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
396 701 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
268 744 zł1 056 911 zł
Rozstęp międzykwartylowy
788 167 zł
Źródło próbki
CPV 45223· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
268 744 zł
Mediana
396 701 zł
Górny kwartyl
1 056 911 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samorządowe Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Popielów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45223300-9 (Roboty budowlane w zakresie parkingów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.