Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa sprzętu komputerowego, multimedialnego, dostawa oraz montaż urządzenia klimatyzacyjnego do placówek oświatowych oraz dostawę drukarek i materiałów eksploatacyjnych do Urzędu Miasta w Żorach.

Zamawiający Gmina Miejska Żory (Żory, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu komputerowego, multimedialnego, dostawa oraz montaż urządzenia…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Miejska ŻoryŻory, Śląskieopublikowano 24 lipca 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 400 118 zł
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIEJSKA ŻORY

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276255542

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Aleja Wojska Polskiego 25

1.4.2.)Miejscowość

Żory

1.4.3.)Kod pocztowy

44-240

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL227 - Rybnicki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@um.zory.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.zory.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2d9cf23c-ce02-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00322520

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-07-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00159539

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Europejski Fundusz Społeczny i budżet państwa, realizowany w ramach RPO Woj. Śląskiego na lata 2014 -2020, oś priorytetowa: XI. Wzmocnienie potencjału edukac., dla działania 11.1. Ograniczenie przedwczesnego kończenia nauki szkolnej oraz zapewnienie równego dostępu do dobrej jakości edukacji elementarnej, kształcenia podst. i śred., poddział 11.1.4 Poprawa efektywności kształc. ogólnego–konkurs.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu komputerowego, multimedialnego, dostawa oraz montaż urządzenia klimatyzacyjnego do placówek oświatowych oraz dostawę drukarek i materiałów eksploatacyjnych do Urzędu Miasta w Żorach.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu komputerowego z oprogramowaniem

3.9.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa tabletów

3.9.)Główny kod CPV

30213200-7 - Komputer tablet

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa drukarek

3.9.)Główny kod CPV

30232100-5 - Drukarki i plotery

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa urządzenia klimatyzacyjnego

3.9.)Główny kod CPV

39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa drukarek i materiałów eksploatacyjnych

3.9.)Główny kod CPV

30232100-5 - Drukarki i plotery

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-05-05

4.2.)Okres realizacji zamówienia

45 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

BIURO INŻYNIERYJNE MARTEX MARCIN PUŹNIAK

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6211772122

4.3.3.)Ulica

Gorzeszów 19

4.3.4.)Miejscowość

Krzeszów

4.3.5.)Kod pocztowy

58-405

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

32577,78 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00218822/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-06-19

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

32577,78 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
400 118 zł
Próbka: 132 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
141 152 zł1 049 070 zł
Rozstęp międzykwartylowy
907 918 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
141 152 zł
Mediana
400 118 zł
Górny kwartyl
1 049 070 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miejska Żory prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żory.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30200000-1 (Urządzenia komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.