Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Organizacja dowozu uczniów do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Trzebiatów”

Zamawiający Gmina Trzebiatów (Trzebiatów, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Organizacja dowozu uczniów do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Trzebiatów”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina TrzebiatówTrzebiatów, Zachodniopomorskie (powiat Gryficki →)opublikowano 24 lipca 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 382 869 zł
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA TRZEBIATÓW

1.2.)Oddział zamawiającego

Urząd Miejski w Trzebiatowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811684611

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Rynek 1

1.4.2.)Miejscowość

Trzebiatów

1.4.3.)Kod pocztowy

72-320

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.4.7.)Numer telefonu

913872984

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@trzebiatow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.trzebiatow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c5db1893-e303-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00322274

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-07-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00192401/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

„Organizacja dowozu uczniów do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Trzebiatów”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi przewozowe, polegające na przywozie i odwozie uczniów ze
szkół oraz placówek oświatowych, których organem prowadzącym jest Gmina Trzebiatów, w
dniach nauki szkolnej, na warunkach określonych we wzorze umowy – załącznik nr 8 do SWZ.
Zamówienie dotyczy niżej wymienionych placówek oświatowych: - Szkoła Podstawowa Nr 1 im.
J. Kochanowskiego w Trzebiatowie, - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. I Armii Wojska Polskiego w
Trzebiatowie, -Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu
Uśmiechu w Mrzeżynie. Planowane dzienne trasy kursowe zawiera załącznik nr 7.1 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

3.10.)Dodatkowy kod CPV

60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-07-12

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2022-09-01 do 2023-06-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Trans-Servis Karol Słota

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

320021490

4.3.3.)Ulica

Trzebiatowska 6A

4.3.4.)Miejscowość

Niechorze

4.3.5.)Kod pocztowy

72-350

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

322040,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00267607/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-06-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

320120,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60112000-6Usługi w zakresie publicznego trans…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 869 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 301 zł656 309 zł
Rozstęp międzykwartylowy
457 009 zł
Źródło próbki
CPV 60112000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 301 zł
Mediana
382 869 zł
Górny kwartyl
656 309 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Trzebiatów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Trzebiatów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60112000-6 (Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.