Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup paliw.

Zamawiający Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Wieluniu (Wieluń, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup paliw”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 318 667 zł
Konkurencyjność
~4,1 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Wieluniu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 365801094

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Piłsudskiego

1.4.2.)Miejscowość

Wieluń

1.4.3.)Kod pocztowy

98-300

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@pcuwwielun.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip-pcuw.powiat.wielun.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-be07b131-3b24-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00320359

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-07-21

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00379762/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup paliw.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zakup paliw podzielony na dwie części zamówienia - część pierwsza zamówienia

zakup benzyny bezołowiowej o liczbie oktan nie mniejszej niż 95 i oleju napędowego do pojazdów, sprzętów oraz doraźnie do kanistrów o maksymalnej pojemności 20 litrów. 1) Benzyna bezołowiowa o liczbie oktan nie mniejszej niż 95 odpowiadająca wymaganiom określonym normą PN-EN-228. 2) Olej napędowy odpowiada wymaganiom określonym normą PN-E-590. 3) Podane w punkcie 2 ilości są wartościami szacunkowymi. Rzeczywista ilość zakupionego paliwa może ulec zmianie (zmniejszeniu lub zwiększeniu +/- 30%). 4) Dostawy paliwa będą realizowane na zasadzie bieżących tankowań pojazdów, sprzętów lub doraźnie do kanistrów o pojemności 20 litrów na stacji paliw Wykonawcy. 5) Wykonawca będzie prowadził rejestr tankowanego paliwa za dany miesiąc kalendarzowy. Każdorazowe tankowanie Wykonawca będzie wykazywał w rejestrze a Za-mawiający będzie je potwierdzał. 6) Wykonawca musi dysponować stacją paliw na terenie miasta Wielunia czynną co najmniej w dni powszednie od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 – 16:00. Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w SPECYFIKACJI WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.

3.9.)Główny kod CPV

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

3.10.)Dodatkowy kod CPV

09134100-8 - Olej napędowy

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zakup paliw podzielony na dwie części zamówienia - część druga zamówienia

zakup wraz z dostawą oleju opałowego na potrzeby grzewcze obiektów i podgrzanie ciepłej wody użytkowej i do podgrzewania emulsji w skrapiarkach i urządzeniu UR01. Olej opałowy musi spełniać wymagania normy: PN-C-96024:2011 dla gatunku L1 oraz Rozporządzenia Ministra Energii z dnia 1 grudnia 2016r. w sprawie wymagań jakościowych dotyczących zawartości siarki dla olejów oraz rodzajów instalacji i warunków, w których będą stosowane ciężkie oleje opałowe: 1) wartość opałowa: min 42,6 MJ/kg; 2) gęstość w temp. 15ºC: 820-860 kg/m³, 3) lepkość kinetyczna w temperaturze 20ºC: max 6,000 mm²/s; 4) zawartość siarki: max 0,100 % (m/m); 5) pozostałość po spopieleniu: max 0,010 % (m/m); 6) zawartość wody: max 200 mg/kg; 7) całkowita zawartość zanieczyszczeń stałych: nie większa niż 24 mg/kg; 8) temperatura płynięcia: max -20ºC; 9) temperatura zapłonu: min 56ºC; 10) barwa (wizualna) czerwona. Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w SPECYFIKACJI WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.

3.9.)Główny kod CPV

09135100-5 - Olej opałowy

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-11-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2023-01-01 do 2023-06-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

EKO-OIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ OSPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8272304793

4.3.3.)Ulica

Monice

4.3.4.)Miejscowość

Monice

4.3.5.)Kod pocztowy

98-200

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

73589,67 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00480550/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-06-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

73589,67 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09132100-4Benzyna bezołowiowa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
318 667 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
136 585 zł455 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
318 415 zł
Źródło próbki
CPV 09132100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
136 585 zł
Mediana
318 667 zł
Górny kwartyl
455 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Wieluniu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wieluń.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09132100-4 (Benzyna bezołowiowa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.