Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
121 530 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    105 550 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    15 980 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Przedłużenie okresu gwarancji/rękojmi na przedmiot zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zamówienie na Cz. nr 1 – „Dostawa łodzi wraz z przyczepką podłodziową" oraz Cz. nr 2 – „Dostawa garażu" na potrzeby funkcjonowania przystani żeglarskiej przy Starostwie w Nowym Dworze Gdańskim.

Zamawiający Powiat Nowodworski (Nowy Dwór Gdański, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zamówienie na Cz. nr 1 – Dostawa łodzi wraz z przyczepką podłodziową" oraz Cz. nr 2 –…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 121 530 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Powiat NowodworskiNowy Dwór Gdański, Pomorskie (powiat Nowodworski →)opublikowano 21 lipca 2023
Łączna wartość umów
121 530 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: GRYFFIN GROUP Sp. akcyjna MARINE Sp. komandytowa, Oddział w Gdyni (część 1); MICHAŁ WOJTKIEWICZ MW STAL (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 121 530,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Nowodworski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 192644808

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

gen. Władysława Sikorskiego 23

1.5.2.)Miejscowość

Nowy Dwór Gdański

1.5.3.)Kod pocztowy

82-100

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.5.8.)Numer faksu

(55) 247 36 70

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

starostwo@nowydworgdanski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.nowydworgdanski.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/nowydworgdanski

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zamówienie na Cz. nr 1 – „Dostawa łodzi wraz z przyczepką podłodziową" oraz
Cz. nr 2 – „Dostawa garażu" na potrzeby funkcjonowania przystani żeglarskiej przy Starostwie w Nowym Dworze Gdańskim.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-75499157-10d8-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00318510

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-07-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00038573/21/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.8 SR.272.d.32.2023.RG Zamówienie na Cz. nr 1 – „Dostawa łodzi wraz z przyczepką podłodziową” oraz „Cz. nr 2 – „Dostawa garażu”, na potrzeby funkcjonowania przystani żeglarskiej przy Starostwie w NDG”,

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Pętla Żuławska – Poprawa dostępności Nowego Dworu Gdańskiego drogą wodną Działanie 8.4. Wsparcie atrakcyjności walorów dziedzictwa przyrodniczego w ramach Oś priorytetowa 8 Konwersja Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 –2020, przedsięwzięcie strategiczne Województwa Pomorskiego Rozwój ofert turystyki wodnej w obszarze Pętli Żuławskiej i Zatoki Gdańskiej”.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00271312

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SR.272.d.32.2023.RG

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis Części nr 1:
1) przedmiotem zamówienia publicznego jest dostawa łodzi wraz z przyczepką podłodziową na potrzeby funkcjonowania przystani żeglarskiej przy Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Gdańskim.
2) miejsce dostawy przedmiotu zamówienia: przystań żeglarska przy Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Gdańskim przy ul. gen Władysława Sikorskiego 23, 82-100 Nowy Dwór Gdański;
3) czas dostawy: w dniach roboczych w godz. od 800do 1400. O terminie dostawy (drogą mailową), Wykonawca zawiadomi Zamawiającego z trzydniowym (3 dni robocze) wyprzedzeniem;
4) Wykonawca pełni serwis techniczny dostarczonej łodzi i musi rozpocząć czynności serwisowe najpóźniej w ciągu 48 godzin od zgłoszenia przez Zamawiającego problemów technicznych
z łodzią;
5) opis techniczny łodzi:
a) łódź typu hybrydowego o twardym kadłubie zabezpieczona pneumatycznymi tubami;
b) optymalne parametry łodzi:
- długość łodzi w granicach: 3.8m – 4.2m;
- szerokość łodzi w granicach: 1.7m – 2.0m;
- zanurzenie (maksymalne): do 0,45 m, nie licząc wagi silnika;
- przystosowana do przewozu ilości osób:5 – 8;
- łódź zaprojektowana do rejsów po wodach przybrzeżnych, dużych zatokach, zalewach, jeziorach i rzekach, w warunkach wiatru o sile do 6°B włącznie i przy fali o wysokości znaczącej do 2 m włącznie.
c) parametry silnika i jego osprzętu:
- silnik spalinowy;
- moc silnika(zaburtowy): w granicach od 25 KM do 30 KM;
- obrotomierz oraz prędkościomierz;
- czujnik prędkości;
- manetka boczna;
- cięgna kierownicze;
- linia paliwowa z gruszką;
- zewnętrzny zbiornik paliwa;
- akumulator, klemy, niezbędne okablowanie;
- wyposażony w hydrauliczny system podnoszenia.
d) optymalna konstrukcja i wyposażenie łodzi:
- poszycie kadłuba wykonane z blachy aluminiowej o grubości:
• minimum – 2mm;
• maksimum – 3mm;
- zgrzewane szwy/łączenia tuby;
- zawory zwrotne do pompowania komór tuby;
- samoodpływowy pokład;
- wykończenie pokładu antypoślizgowe;
- uchwyty do podnoszenia i przenoszenia łodzi;
- uchwyt do holowania łodzi;
- osłona kilu;
- kanapa - tapicerowanym oparciem i siedziskiem;
- pompka nożna, wiosła, zestaw naprawczy, instrukcja obsługi;
- konsola sterownicza z owiewką;
- pakiet elektryczny światła nawigacyjne + pompa zęzowa (sterowane z konsoli);
- pakiet sterowania mechanicznego kierownica;
- przekładnia kierownicza oraz sterociąg;
- wskaźnik poziomu paliwa;
- pokrowiec plandekowy na łódź;
- echosonda do badania głębokości wody, o minimalnych wymaganiach:
• klasa wodoszczelności – IPX7,
• rozdzielczość wyświetlacza – 272 x480 px,
• rozmiar wyświetlacza – 4.3”,
• moc transmisji – 300W,
• wyposażona w:
o GPS,
o blokadę dna,
o czujnik pomiaru temp. wody,
o obsługę sonaru dwuwiązkowego,
o regulowaną linię głębokości (pomiar głębokości obiektów podwodnych).
e) wyposażenie dodatkowe:
- pasy lub kamizelki ratunkowe – od 5 do 8 szt. w zależności typu łodzi;
- koło ratunkowe wyposażone w nietonącą linę o średnicy od 8mm do 11mm i długości od 30m do 50m;
- gaśnica proszkowa o pojemności od 2kg do 4 kg środka gaśniczego;
- odbijacze w liczbie odpowiedniej do rozmiarów łodzi;
- bosak oraz apteczka pierwszej pomocy.
6) opis techniczny przyczepki podłodziowej:
a) zastosowanie – do przewozu łodzi;
b) konstrukcja – z profili aluminiowych lub profili ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej;
c) przestrzeń ładunkowa oraz ładowność: dostosowana do transportu łodzi będącej przedmiotem zamówienia;
d) przyczepa z homologacją europejską.
7) pozostałe ustalenia:
a) Zamawiający zastrzega sobie prawo sprawdzenia zgodności oferowanego przez Wykonawcę przedmiotu zamówienia z wymaganiami zawartymi w SWZ;
b) Zamawiający na łódź oraz przyczepkę wymaga od Wykonawcy udzielenia minimum 60 miesięcy gwarancji/rękojmi. Przedłużenie okresu gwarancji/rękojmi o kolejne miesiące, będzie (obok ceny) punktowanym kryterium oceny ofert;
c) Zamawiający zastrzega sobie prawo wyboru koloru farby pokrywającej łódź;
d) Zamawiający nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia;
e) Zamawiający nie przewiduje ustanowienia dynamicznego systemu zakupów;
f) Zamawiający dopuszcza powierzenia wykonania części zamówienia podwykonawcy;
g) opis przedmiotu zamówienia został skonstruowany poprzez określenie minimalnych wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności, wówczas, to zgodnie z art. 101 ust. 5 i 6 ustawy Pzp, Wykonawca może powołać się na zgodność oferowanych urządzeń ze stosownymi normami lub normami równoważnymi, jeżeli dotyczą one wymagań w zakresie wydajności lub funkcjonalności określonych przez Zamawiającego. W takiej sytuacji, Wykonawca wykazuje, że dostawa, spełnia wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności określone przez Zamawiającego;
h) zastosowanie rozwiązań równoważnych należy zasygnalizować w ofercie, niezależnie od tego, czy Zamawiający żąda przedłożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych;
i) Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami lub normami równoważnymi;
j) Zamawiający dopuszcza w każdym przypadku użycie sprzętu równoważnego pod względem istotnych (głównych) parametrów technicznych i użytkowych, przy zachowaniu co najmniej tego samego poziomu jakości, trwałości oraz kompatybilności z pozostałym sprzętem użytym przy realizacji zamówienia;
k) zaproponowana cena za realizację zamówienia powinna obejmować wszystkie obowiązki Wykonawcy, w tym wszelkie czynności, prace i usługi wchodzące w zakres zamówienia w szczególności:
- koszty przeprowadzenia szkolenia obsługi;
- koszty materiałów niezbędnych do montażu;
- koszty wynikające z usług serwisowych w okresie rękojmi i gwarancji;
- koszt ubezpieczenia na czas transportu, podatki, ubezpieczenia, zyski, narzuty, ewentualne upusty oraz pozostałe czynniki cenotwórcze i koszty wszelkich innych świadczeń niezbędnych do prawidłowej realizacji umowy;
- rejestracja łodzi;
- naniesienie numerów rejestracyjnych oraz nazwy łodzi określonej przez Zamawiającego;
- rejestracja przyczepy podłodziowej.

4.5.3.)Główny kod CPV

34520000-8 - Łodzie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34223300-9 - Przyczepy

4.5.5.)Wartość części

75954,88 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis Części nr 2:
1) przedmiotem zamówienia publicznego jest dostawa garażu na potrzeby funkcjonowania przystani żeglarskiej przy Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Gdańskim;
2) miejsce dostawy i montażu przedmiotu zamówienia: baza materiałowa (ODM) Wydziału Infrastruktury Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim przy ul. Tczewskiej 4.
3) opis techniczny garażu:
a) przeznaczenie: do przechowywania łodzi i przyczepy podłodziowej;
b) materiał poszycia alternatywnie (łącznie z dachem): blacha stalowa ocynkowana lub powlekana lub malowana farbą podkładową i antykorozyjną, blacha aluminiowa;
c) konstrukcja stalowa, wykonana z profili stalowych, zabezpieczonych antykorozyjnie,
d) wymiary minimalne:
- długość w granicach od 6m do 6,5m;
- szerokość w granicach od 5,0m do 5,5m;
- wysokość minimalna ścian: 1,9m;
e) brama: uchylna lub dwuskrzydłowa otwierana na boki, otwierana mechanicznie; posiadająca co najmniej dwa zamki patentowe;
f) dach: jednospadowy ze spadkiem do tyłu lub dwuspadowy.
4) pozostałe ustalenia:
a) miejsce montażu garażu zostanie przygotowane (utwardzone) i wskazane przez Zamawiającego na terenie bazy materiałowej (ODM) Wydziału Infrastruktury Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim przy ul. Tczewskiej 4;
b) dostawa i montaż garażu jest w cenie oferty i po stronie Wykonawcy, oraz nastąpi w dzień powszedni w godz.: od 8:00 do 14:00;
c) garaż musi być fabrycznie nowy, bez śladów użytkowania, wad i usterek oraz wolny od obciążeń prawami osób trzecich;
d) Zamawiający zastrzega sobie prawo sprawdzenia zgodności oferowanego przez Wykonawcę przedmiotu zamówienia z wymaganiami zawartymi w SWZ;
e) Zamawiający wymaga od Wykonawcy udzielenia minimum 36 miesięcy gwarancji/rękojmi. Przedłużenie okresu gwarancji/rękojmi o kolejne miesiące, będzie (obok ceny) punktowanym kryterium oceny ofert;
f) Zamawiający nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia;
g) Zamawiający nie przewiduje ustanowienia dynamicznego systemu zakupów;
h) Zamawiający dopuszcza powierzenia wykonania części zamówienia podwykonawcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

4.5.5.)Wartość części

6052,85 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

105550,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

105550,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

105550,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GRYFFIN GROUP Sp. akcyjna MARINE Sp. komandytowa, Oddział w Gdyni

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

955-234-60-72

7.3.3)Ulica

Łużycka

7.3.4)Miejscowość

Gdynia

7.3.5)Kod pocztowy

81-537

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-07-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

105550,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

15980,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

15980,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15980,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MICHAŁ WOJTKIEWICZ MW STAL

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5110294459

7.3.3)Ulica

Maczka

7.3.4)Miejscowość

Żuromin

7.3.5)Kod pocztowy

09-300

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-07-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15980,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Nowodworski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Dwór Gdański.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 121 530 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34520000-8 (Łodzie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GRYFFIN GROUP Sp. akcyjna MARINE Sp. komandytowa, Oddział w Gdyni (Gdynia). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.