ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

DOSTAWA URZĄDZEŃ REHABILITACYJNYCH I MEDYCZNYCH

Zamawiający Centrum Rehabilitacji Rolników Krus w Horyńcu-zdroju (Horyniec-Zdrój, Podkarpackie) prowadził postępowanie „DOSTAWA URZĄDZEŃ REHABILITACYJNYCH I MEDYCZNYCH”. Termin składania ofert minął 27 lipca 2023, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 927 150 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
27 lipca 2023, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, okres gwarancji 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: DOSTAWA URZĄDZEŃ REHABILITACYJNYCH I MEDYCZNYCH.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

CENTRUM REHABILITACJI ROLNIKÓW KRUS W HORYŃCU-ZDROJU

1.3.)Oddział zamawiającego

CRR KRUS W HORYŃCU-ZDROJU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650139878

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

SANATORYJNA 2

1.5.2.)Miejscowość

Horyniec-Zdrój

1.5.3.)Kod pocztowy

37-620

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.7.)Numer telefonu

16 63 13 443

1.5.8.)Numer faksu

16 631 42 13

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@crr-horyniec.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.crr-horyniec.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOSTAWA URZĄDZEŃ REHABILITACYJNYCH I MEDYCZNYCH

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7912be51-216c-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00308202

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-07-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00008580/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Dostawa urządzeń rehabilitacyjnych i medycznych

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/crrhoryniec

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://portal.smartpzp.pl/crrhoryniec
zamowienia@crr-horyniec.pl (nie dotyczy składania ofert wraz z załącznikami)

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Przedmiotowe informacje zawiera SWZ, pkt 9. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu musi założyć konto Użytkownika w Systemie.
Za pośrednictwem posiadanego w Systemie konta Użytkownika zewnętrznego odbywa się komunikacja Wykonawcy z Zamawiającym w postępowaniu, w szczególności: przekazywanie dokumentów ( złożenie oferty), oświadczeń, informacji, pytań, wniosków w ramach postępowania.
Użytkownikom zewnętrznym Wykonawcy przysługuje bezpłatne prawo korzystania z asysty obejmującej wsparcie techniczne w kwestiach dotyczących korzystania z Systemu.
Do pełnego i prawidłowego korzystania z Systemu przez Użytkowników zewnętrznych, w tym do złożenia oferty, przesyłania dokumentów i oświadczeń, konieczne jest posiadanie przez co najmniej jednego uprawnionego Użytkownika zewnętrznego Wykonawcy kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub podpisu zaufanego lub podpisu osobistego służącego do autentykacji i podpisu.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Szczegółowe informacje zawiera SWZ, pkt 23 Klauzula informacyjna

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP.262.4.2023

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

4

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa urządzenia do terapii falami elektromagnetycznymi wysokiej częstotliwości w trybie oporowym i pojemnościowym.

4.2.6.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

28 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

O wyborze najkorzystniejszej oferty decydować będą kryteria:
cena ofertowa (brutto) - 60%
okres gwarancji – 40%.
Punkty będą przyznawane według poniższej zasady:

Kryterium ceny oceniane będzie według wzoru:

C=(najniższa cena brutto)/(cena brutto oferty badanej) x 100 x 60%

gdzie:
100 – wskaźnik stały,
60 % – procentowe znaczenie kryterium ceny.
Kryterium okresu gwarancji oceniane będzie następująco:

Minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące od daty odbioru przedmiotu umowy.
Zaoferowanie gwarancji na okres krótszy niż 24 m-ce oraz dłuższy niż 60 miesięcy skutkowało będzie odrzuceniem oferty.

W kryterium "G" ocena ofert zostanie dokonana przy zastosowaniu wzoru:

G=█(Okres gwarancyjny z badanej oferty (min.24 m-ce))/█(Najdłuższy oferowany okres gwarancji (max 60 miesięcy)) x 40% (waga kryterium)x 100

gdzie:
100 - wskaźnik stały
40% - procentowe znaczenie kryterium okresu gwarancji

Punkty w kryterium okres gwarancji zostaną przyznane tylko w przypadku złożenia przez Wykonawcę oświadczenia o oferowanym okresie gwarancji (w druku OFERTA). W przypadku niezłożenia takiego oświadczenia Zamawiający uzna, że Wykonawca zaoferował minimalny okres gwarancji tj. 24 m-ce.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

okres gwarancji

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa inhalatorów.

4.2.6.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

28 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

O wyborze najkorzystniejszej oferty decydować będą kryteria:
cena ofertowa (brutto) - 60%
okres gwarancji – 40%.
Punkty będą przyznawane według poniższej zasady:

Kryterium ceny oceniane będzie według wzoru:

C=(najniższa cena brutto)/(cena brutto oferty badanej) x 100 x 60%

gdzie:
100 – wskaźnik stały,
60 % – procentowe znaczenie kryterium ceny.
Kryterium okresu gwarancji oceniane będzie następująco:

Minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące od daty odbioru przedmiotu umowy.
Zaoferowanie gwarancji na okres krótszy niż 24 m-ce oraz dłuższy niż 60 miesięcy skutkowało będzie odrzuceniem oferty.

W kryterium "G" ocena ofert zostanie dokonana przy zastosowaniu wzoru:

G=█(Okres gwarancyjny z badanej oferty (min.24 m-ce))/█(Najdłuższy oferowany okres gwarancji (max 60 miesięcy)) x 40% (waga kryterium)x 100

gdzie:
100 - wskaźnik stały
40% - procentowe znaczenie kryterium okresu gwarancji

Punkty w kryterium okres gwarancji zostaną przyznane tylko w przypadku złożenia przez Wykonawcę oświadczenia o oferowanym okresie gwarancji (w druku OFERTA). W przypadku niezłożenia takiego oświadczenia Zamawiający uzna, że Wykonawca zaoferował minimalny okres gwarancji tj. 24 m-ce.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

okres gwarancji

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa urządzenia do terapii mitochondrialnej.

4.2.6.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

28 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

O wyborze najkorzystniejszej oferty decydować będą kryteria:
cena ofertowa (brutto) - 60%
okres gwarancji – 40%.
Punkty będą przyznawane według poniższej zasady:

Kryterium ceny oceniane będzie według wzoru:

C=(najniższa cena brutto)/(cena brutto oferty badanej) x 100 x 60%

gdzie:
100 – wskaźnik stały,
60 % – procentowe znaczenie kryterium ceny.
Kryterium okresu gwarancji oceniane będzie następująco:

Minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące od daty odbioru przedmiotu umowy.
Zaoferowanie gwarancji na okres krótszy niż 24 m-ce oraz dłuższy niż 60 miesięcy skutkowało będzie odrzuceniem oferty.

W kryterium "G" ocena ofert zostanie dokonana przy zastosowaniu wzoru:

G=█(Okres gwarancyjny z badanej oferty (min.24 m-ce))/█(Najdłuższy oferowany okres gwarancji (max 60 miesięcy)) x 40% (waga kryterium)x 100

gdzie:
100 - wskaźnik stały
40% - procentowe znaczenie kryterium okresu gwarancji

Punkty w kryterium okres gwarancji zostaną przyznane tylko w przypadku złożenia przez Wykonawcę oświadczenia o oferowanym okresie gwarancji (w druku OFERTA). W przypadku niezłożenia takiego oświadczenia Zamawiający uzna, że Wykonawca zaoferował minimalny okres gwarancji tj. 24 m-ce.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

okres gwarancji

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa drobnego sprzętu i akcesoriów rehabilitacyjnych, medycznych i pomocniczych.

4.2.6.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

28 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

O wyborze najkorzystniejszej oferty decydować będą kryteria:
cena ofertowa (brutto) - 60%
okres gwarancji – 40%.
Punkty będą przyznawane według poniższej zasady:

Kryterium ceny oceniane będzie według wzoru:

C=(najniższa cena brutto)/(cena brutto oferty badanej) x 100 x 60%

gdzie:
100 – wskaźnik stały,
60 % – procentowe znaczenie kryterium ceny.
Kryterium okresu gwarancji oceniane będzie następująco:

Minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące od daty odbioru przedmiotu umowy.
Zaoferowanie gwarancji na okres krótszy niż 24 m-ce oraz dłuższy niż 60 miesięcy skutkowało będzie odrzuceniem oferty.

W kryterium "G" ocena ofert zostanie dokonana przy zastosowaniu wzoru:

G=█(Okres gwarancyjny z badanej oferty (min.24 m-ce))/█(Najdłuższy oferowany okres gwarancji (max 60 miesięcy)) x 40% (waga kryterium)x 100

gdzie:
100 - wskaźnik stały
40% - procentowe znaczenie kryterium okresu gwarancji

Punkty w kryterium okres gwarancji zostaną przyznane tylko w przypadku złożenia przez Wykonawcę oświadczenia o oferowanym okresie gwarancji (w druku OFERTA). W przypadku niezłożenia takiego oświadczenia Zamawiający uzna, że Wykonawca zaoferował minimalny okres gwarancji tj. 24 m-ce.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

okres gwarancji

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

Pełnomocnictwo (jeśli dotyczy)

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

17.2.1. W przypadku składania oferty wspólnej przez kilku wykonawców, każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia musi złożyć dokumenty i oświadczenia wskazane w rozdziale 16. pkt 16.5. Pozostałe dokumenty będą traktowane jako wspólne.
17.2.2. Wykonawcy ubiegający się wspólnie o udzielenie zamówienia muszą ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy. Do OFERTY należy dołączyć stosowne pełnomocnictwo w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym przez osobę lub osoby upoważnione do składania oświadczeń woli każdego z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
17.2.3. Wszelka korespondencja będzie prowadzona wyłącznie z pełnomocnikiem.
17.2.4. Przed podpisaniem umowy od Wykonawców ubiegających się wspólnie o zamówienie publiczne, których oferta została wybrana Zamawiający będzie żądać umowy regulującej ich współpracę.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Nie

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2023-07-27 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://portal.smartpzp.pl/crrhoryniec

8.3.)Termin otwarcia ofert

2023-07-27 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2023-08-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33100000-1Urządzenia medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
927 150 zł
Próbka: 218 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
278 858 zł2 282 953 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 004 095 zł
Źródło próbki
CPV 33100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
278 858 zł
Mediana
927 150 zł
Górny kwartyl
2 282 953 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 27.07.2023, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Centrum Rehabilitacji Rolników Krus w Horyńcu-zdroju prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Horyniec-Zdrój.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33100000-1 (Urządzenia medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.