Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy

„Zakup sprzętu i usług w ramach projektu grantowego Cyfrowa Gmina” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa V:

Umowa wykonana 21 października 2022

Wypłacono 190 395 zł.

Źródłowe ogłoszenie o wykonaniu umowy z 12 lipca 2023

Zamawiający
Gmina Bircza
Data publikacji
opublikowano 12 lipca 2023

Status

Sprawozdanie z wykonania zawartej umowy. Nabór ofert w tym postępowaniu zakończył się wcześniej.

Zapis w Moich przetargach, bez maili.

Najważniejsze

Wartość zamówienia
nie podano w ogłoszeniu · podobne zamówienia zwykle ok. 340 tys. zł netto
Tryb
tryb podstawowy · bez negocjacji
Konkurencja
średnio 5 ofert w sprzęcie IT i biurowym w podkarpackim · w 19% przetargów tylko jedna oferta (561 przetargów z 2 lat)
Realizacja
2022-10-21

Przebieg postępowania

  1. 5.07

    Publikacja

  2. 22.07, 08:00

    Składanie ofert

  3. 12.07

    Wynik

  4. 12.07

    Wykonanie umowy

Podobne przetargi na maila

Nowe postępowania z tej branży w tym województwie i zmiany w nich, w dni robocze o 7:00. Bez rejestracji i hasła, rezygnacja jednym kliknięciem.

  • Sprzęt IT i biurowy
  • woj. Podkarpackie

Wykonanie umowy

2023/BZP 00303867 · z 12 lipca 2023 · oryginał w BZP ↗

1

Zamawiający

1.1Nazwa zamawiającego

Gmina Bircza

1.3Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900476

1.4Adres zamawiającego
1.4.1Ulica

Ojca Św. Jana Pawła II 2

1.4.2Miejscowość

Bircza

1.4.3Kod pocztowy

37-740

1.4.4Województwo

podkarpackie

1.4.5Kraj

Polska

1.4.6Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.4.9Adres poczty elektronicznej

zamowienia@bircza.pl

1.4.10Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.bircza.pl/asp/start,0

1.5Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

2

Informacje podstawowe

2.1Identyfikator postępowania

ocds-148610-01862eb8-fc65-11ec-8000-d680d39e541a

2.2Numer ogłoszenia

2023/BZP 00303867

2.3Wersja ogłoszenia

01

2.4Data ogłoszenia

2023-07-12

3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

3.1Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00239961/01

3.3Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4Nazwa projektu lub programu

Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa V: Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia REACT-EU Działanie 5.1 Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia – CYFROWA GMINA

3.5Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7Nazwa zamówienia

„Zakup sprzętu i usług w ramach projektu grantowego Cyfrowa Gmina”
realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa V:

3.8Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.9Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

3.10Dodatkowy kod CPV

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

3.8Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.9Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

3.10Dodatkowy kod CPV

72810000-1 - Usługi audytu komputerowego

4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

4.1Data zawarcia umowy

2022-08-23

4.2Okres realizacji zamówienia

60 dni

4.3Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

POTeam S.A.

4.3.2Krajowy Numer Identyfikacyjny

8130334531

4.3.3Ulica

ul. Tajęcina 113

4.3.4Miejscowość

Jesionka

4.3.5Kod pocztowy

36-002

4.3.6Województwo

podkarpackie

4.3.7Kraj

Polska

4.4Wartość umowy

190395,39 PLN

4.5Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00303626/01

5

Przebieg realizacji umowy

5.1Czy umowa została wykonana

Tak

5.2Termin wykonania umowy

2022-10-21

5.3Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4Informacje o zmianach umowy
5.4.1Liczba zmian

0

5.5Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

190395,39 PLN

5.6Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

6

Informacje dodatkowe

Część 2
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-21
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
45 dni
4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Transition Technologies – Software Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272903279
4.3.3.) Ulica: Pawia 55,
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa,
4.3.5.) Kod pocztowy: 01-030
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 9840,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00303626/01

Część 2
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2022-09-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 9840,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy

Analiza rynku

Typowa wartość takich zamówień, podobne postępowania, historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowa wartość takich zamówień

30200000-1•Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii

Połowa podobnych przetargów ma wartość netto poniżej 340 tys. zł

Podobne przetargi z ostatnich 12 miesięcy (141 ogłoszeń) miały zwykle wartość netto od 120 tys. zł do 930 tys. zł.

zwykle100 tys.1 mln10 mln zł
zwykle100 tys.1 mln10 mln zł
Skąd te liczby?

Statystyki liczymy z wartości szacunkowej zamówienia, którą zamawiający podaje w ogłoszeniu. To kwota bez VAT (art. 28 Pzp) ustalona przed przetargiem, więc cena z umowy może się od niej różnić. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokładne kwartyle: dolny 117 177 zł, mediana 341 721 zł, górny 930 000 zł. Rozstęp międzykwartylowy: 812 823 zł.

Dopasowanie kodu CPV: dokładne dopasowanie (8 cyfr), CPV 30200000.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Widzisz błąd w danych? Zgłoś go · Rejestr poprawek · Dane dotyczą Ciebie? Jak przetwarzamy dane · Zgłoś sprostowanie, sprzeciw lub żądanie usunięcia

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Bircza prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bircza.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30200000-1 (Urządzenia komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
BZP