Zadanie A: Dostawa polielektrolitu (proszek) w ilości do 26,00 Mg stosowanego do odwadniania. Zadanie B: Dostawa polielektrolitu płynnego (emulsja) w ilości do 12,00 Mg stosowanego do zagęszczania.
Zamawiający Oczyszczalnia Ścieków "WARTA" S.A. (Częstochowa, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zadanie A: Dostawa polielektrolitu (proszek) w ilości do 26,00 Mg stosowanego do…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=190, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Produkty chemiczne (CPV 24)
- woj. Śląskie
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Oczyszczalnia Ścieków "WARTA" S.A. |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 152082649 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Srebrna 172/188 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Częstochowa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 42-202 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL224 - Częstochowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zampub@wartasa.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.wartasa.eu |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-73ffaf69-6b2d-11ed-aea3-5a7c432eaced |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00294155 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-07-06 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00457353/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zadanie A: Dostawa polielektrolitu (proszek) w ilości do 26,00 Mg stosowanego do odwadniania. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest bieżąca, sukcesywna dostawa | Zadanie A: Dostawa polielektrolitu (proszek) w ilości do 26,00 Mg stosowanego do odwadniania osadu przefermentowanego na prasach taśmowych. 2.Ilości wskazane w pkt 1 są ilościami maksymalnymi, jakie Zamawiający przewiduje do wykorzystania w okresie obowiązywania umowy, tj. od dnia podpisania umowy do 30 czerwca 2023 rok, bądź do wyczerpania ilości polielektrolitu, w zależności od tego które zdarzenie nastąpi wcześniej. 3. Warunkiem uczestnictwa w postępowaniu jest konieczność przeprowadzenia testów. 4. Dostawa polimerów powinna być realizowana samochodami z windą na europaletach na adres: Oczyszczalnia Ścieków „WARTA” S.A. ul. Srebrna 172/188 42-202 Częstochowa 5. W cenie polielektrolitów należy uwzględnić zarówno koszty transportu jak i rozładunku polielektrolitów na terenie oczyszczalni tj. opuszczenie towaru przy pomocy windy samochodowej na poziom nawierzchni, na której znajduje się samochód. 6. Przedmiot zamówienia powinien posiadać kartę charakterystyki substancji chemicznej oraz certyfikaty świadczące o jakości oferowanego polielektrolitu. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 24542000-5 - Polimery akrylowe w formach podstawowych |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest bieżąca, sukcesywna dostawa | Zadanie B: Dostawa polielektrolitu płynnego (emulsja) w ilości do 12,00 Mg stosowanego do zagęszczania osadu nadmiernego na zagęszczarce taśmowej. 2. Ilości wskazane w pkt 1 są ilościami maksymalnymi, jakie Zamawiający przewiduje do wykorzystania w okresie obowiązywania umowy, tj. od dnia podpisania umowy do 30 czerwca 2023 rok, bądź do wyczerpania ilości polielektrolitu, w zależności od tego które zdarzenie nastąpi wcześniej. 3. Warunkiem uczestnictwa w postępowaniu jest konieczność przeprowadzenia testów. 4. Dostawa polimerów powinna być realizowana samochodami z windą na europaletach na adres: Oczyszczalnia Ścieków „WARTA” S.A. ul. Srebrna 172/188 42-202 Częstochowa 5. W cenie polielektrolitów należy uwzględnić zarówno koszty transportu jak i rozładunku polielektrolitów na terenie oczyszczalni tj. opuszczenie towaru przy pomocy windy samochodowej na poziom nawierzchni, na której znajduje się samochód. 6. Przedmiot zamówienia powinien posiadać kartę charakterystyki substancji chemicznej oraz certyfikaty świadczące o jakości oferowanego polielektrolitu. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 24542000-5 - Polimery akrylowe w formach podstawowych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-01-09 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2023-06-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Allied Solutions Poland Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5213427073 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Łyżwiarska 1/11 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 02-505 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 636402,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00105661/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-06-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 636402,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →