Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-rozpoznawczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Miłoradzu

Zamawiający Gmina Miłoradz (Miłoradz, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-rozpoznawczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina MiłoradzMiłoradz, Pomorskie (powiat Malborski →)opublikowano 6 lipca 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 213 767 zł
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIŁORADZ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 170747916

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Żuławska 9

1.4.2.)Miejscowość

Miłoradz

1.4.3.)Kod pocztowy

82-213

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.4.7.)Numer telefonu

552711531

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

projekty@miloradz.malbork.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.miloradz.biuletyn.net

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-002f7fc3-d3a9-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00293898

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-07-06

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00166243

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-rozpoznawczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Miłoradzu

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego lekkiego samochodu ratowniczo–rozpoznawczego z napędem 4 x 4 typu pick-up o minimalnej pojemności 2 000 cm³ i minimalnej mocy 140 KM z przeznaczeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Miłoradzu (rok produkcji 2021), zgodnie z Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszej SWZ, oraz zasadami aktualnej wiedzy technicznej

3.9.)Główny kod CPV

34113000-2 - Pojazdy z napędem na 4 koła

3.10.)Dodatkowy kod CPV

34144210-3 - Wozy strażackie

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-05-12

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2023-07-11

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

MM Cars Kościuszki Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6342781564

4.3.3.)Ulica

Kościuszki 253

4.3.4.)Miejscowość

Katowice

4.3.5.)Kod pocztowy

40-690

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

237920,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00230496/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-06-19

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

237920,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34113000-2Pojazdy z napędem na 4 koła
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
213 767 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
192 435 zł274 390 zł
Rozstęp międzykwartylowy
81 955 zł
Źródło próbki
CPV 34113· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
192 435 zł
Mediana
213 767 zł
Górny kwartyl
274 390 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miłoradz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Miłoradz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34113000-2 (Pojazdy z napędem na 4 koła). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.