Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
34 000 zł
Umowa zawarta
19 czerwca 2023
Okres realizacji
20 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa urządzeń elektronicznych, pomiarowych i akcesoriów do prac elektronicznych

Zamawiający Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o. (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa urządzeń elektronicznych, pomiarowych i akcesoriów do prac elektronicznych”, wybierając ofertę wykonawcy Centrum Systemów Bezpieczeństwa Sp. z o.o. Wartość umowy: 34 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o.Rzeszów, Podkarpackieopublikowano 29 czerwca 2023
Wartość umowy
34 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 czerwca 2023

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    12 lipca 2023

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Centrum Systemów Bezpieczeństwa Sp. z o.o. (Kolbuszowa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 34 000,00 zł (umowę zawarto 19 czerwca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 20 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 368953574

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Teofila Lenartowicza 4

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-051

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.7.)Numer telefonu

507-836-531

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@pcinn.org

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://pcinn.org/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Sprawy gospodarcze i finansowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa urządzeń elektronicznych, pomiarowych i akcesoriów do prac elektronicznych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fda19267-166b-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00281987

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-06-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Niniejsze zamówienie realizowane jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa I Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka, Działanie 1.2 Badania przemysłowe, prace rozwojowe oraz ich wdrożenia, umowa o dofinansowanie z dnia 29 grudnia 2017 roku, nr RPPK.01.02.00-18-0085/17-00 z późniejszymi aneksami. - Podkarpackie Centrum Innowacji

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art.. 305 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postepowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 3, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający w dniu 17 maja 2023 roku opublikował postepowanie w trybie podstawowym, z możliwością przeprowadzenia fakultatywnych negocjacji, zgodnie z art. 275 pkt 2) ustawy Pzp. Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 26 maja 2023 roku nie wpłynęła żadna oferta. Biorąc pod uwagę przedmiot zamówienia oraz dyspozycje wynikająca z art. 305 pkt 2) ustawy Pzp, Zamawiający skierował zaproszenie do negocjacji i zastosował tryb zamówienia z wolnej ręki.

3.1.2.)Identyfikator wcześniejszego postępowania

ocds-148610-1ff52c73-f4e6-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PCI-6DPZ.410.33.2023.JB

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

75528,23 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

21984,44 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa do ProtoLab urządzeń elektronicznych, pomiarowych oraz akcesoria do prac elektronicznych.

4.5.3.)Główny kod CPV

31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38300000-8 - Przyrządy do pomiaru

31680000-6 - Elektryczne artykuły i akcesoria

31711000-3 - Artykuły elektroniczne

31711500-8 - Części podzespołów elektronicznych

31710000-6 - Sprzęt elektroniczny

38410000-2 - Przyrządy pomiarowe

38424000-3 - Urządzenia pomiarowe i sterujące

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

34000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

34000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

34000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Centrum Systemów Bezpieczeństwa Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8141690324

7.3.3)Ulica

Jana Matejki 25

7.3.4)Miejscowość

Kolbuszowa

7.3.5)Kod pocztowy

36-100

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-06-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

34000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31700000-3Urządzenia elektroniczne, elektrome…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 34 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31700000-3 (Urządzenia elektroniczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Centrum Systemów Bezpieczeństwa Sp. z o.o. (Kolbuszowa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.