Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dowozy dzieci do szkół w roku szkolnym 2022/2023

Zamawiający Gmina i Miasto Witkowo (Witkowo, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dowozy dzieci do szkół w roku szkolnym 2022/2023”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina i Miasto WitkowoWitkowo, Wielkopolskie (powiat Gnieźnieński →)opublikowano 27 czerwca 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 422 172 zł
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina i Miasto Witkowo

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 311019467

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Gnieźnieńska

1.4.2.)Miejscowość

Witkowo

1.4.3.)Kod pocztowy

62-230

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.4.7.)Numer telefonu

614777734

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@witkowo.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.witkowo.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bb7d81fd-f3a9-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00277298

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-06-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00223804/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Dowozy dzieci do szkół w roku szkolnym 2022/2023

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dowóz na trasie:
Pierwszy semestr:
Wiekowo I,II,III, Wiekowo (wieś), Wiekowo (droga powidzka), Strzyżewo Witkowskie, Witkowo Szkoła Podstawowa ul. Poznańska, Przedszkole ul. Powstańców Wielkopolskich, Przedszkole ul. Jasna, Szkoła Podstawowa ul. Czerniejewska, Ruchocinek (była jednostka wojskowa), Ruchocinek (sklep), Ruchocinek (przystanek na żądanie), Dębina, Witkowo Przedszkole ul. Powstańców Wielkopolskich, Szkoła Podstawowa ul. Poznańska, Przedszkole ul. Jasna, Szkoła Podstawowa ul. Czerniejewska, Małachowo-Złych Miejsc, Małachowo-Wierzbiczany, Witkowo Szkoła Podstawowa ul. Czerniejewska, Przedszkole ul. Jasna, Szkoła Podstawowa ul. Poznańska, Przedszkole ul. Powstańców Wielkopolskich, Witkowo
ul. Modrzewiowa, Witkowo Szkoła Podstawowa ul. Czerniejewska – 42 km.
Drugi semestr:
Ruchocinek (była jednostka wojskowa), Ruchocinek (sklep), Ruchocinek (przystanek na żądanie), Dębina, Witkowo Przedszkole ul. Powstańców Wielkopolskich, Szkoła Podstawowa ul. Poznańska, Przedszkole ul. Jasna, Szkoła Podstawowa ul. Czerniejewska, Wiekowo I,II,III, Wiekowo (wieś), Wiekowo (droga powidzka), Strzyżewo Witkowskie, Witkowo Szkoła Podstawowa ul. Poznańska, Przedszkole ul. Powstańców Wielkopolskich, Przedszkole ul. Jasna, Szkoła Podstawowa ul. Czerniejewska, Małachowo-Złych Miejsc, Małachowo-Wierzbiczany, Witkowo Szkoła Podstawowa ul. Czerniejewska, Przedszkole ul. Jasna, Szkoła Podstawowa ul. Poznańska, Przedszkole ul. Powstańców Wielkopolskich, Witkowo Szkoła Podstawowa ul. Czerniejewska – 42 km.
Odwóz na trasie:
Witkowo Przedszkole ul. Powstańców Wielkopolskich, Szkoła Podstawowa ul. Poznańska, Przedszkole ul. Jasna, Szkoła Podstawowa ul. Czerniejewska, Kołaczkowo, Kołaczkowo przedszkole, Chłądowo, Skorzęcin Hutka, Skorzęcin Nadleśnictwo, Sokołowo, Gaj, Ostrowite Prymasowskie, Gaj Żeleźnica, Sokołowo, Ćwierdzin (przystanek na żądanie), Witkowo Szkoła Podstawowa ul. Czerniejewska, Szkoła Podstawowa ul. Poznańska, Kołaczkowo, Kołaczkowo przedszkole, Ćwierdzin Wierzchowiska, Ćwierdzin przy lesie, Ćwierdzin, Kamionka wylewisko, Chłądowo, Kamionka sołtys, Witkowo Szkoła Podstawowa
ul. Poznańska, Szkoła Podstawowa ul. Czerniejewska, Przedszkole ul. Powstańców Wielkopolskich, Chłądowo, Kamionka wylewisko, Ćwierdzin Wierzchowiska, Ćwierdzin przy lesie, Ćwierdzin, Witkowo Szkoła Podstawowa ul. Poznańska, Szkoła Podstawowa
ul. Czerniejewska, Przedszkole ul. Powstańców Wielkopolskich, Małachowo-Złych Miejsc, Małachowo-Szemborowice, Małachowo-Kępe, Małachowo-Wierzbiczany – 101 km.

3.9.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

3.10.)Dodatkowy kod CPV

60140000-1 - Nieregularny transport osób

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-07-19

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2022-09-01 do 2023-06-23

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Autobusowe Usługi Przewozowe "JAH" Janusz Mroziński

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

634146508

4.3.3.)Ulica

ul. Strzałkowska 7

4.3.4.)Miejscowość

Mielżyn

4.3.5.)Kod pocztowy

62-230

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

132192,06 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00270501/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-06-23

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

129349,22 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
422 172 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
283 054 zł1 433 564 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 150 509 zł
Źródło próbki
CPV 60130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
283 054 zł
Mediana
422 172 zł
Górny kwartyl
1 433 564 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina i Miasto Witkowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Witkowo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60130000-8 (Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.