Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Opracowanie dokumentacji projektowej budowy drogi rowerowej na terenie gminy Suchy Dąb w ramach przedsięwzięcia Pomorskie Trasy Rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R-10 i Wiślana Trasa Rowerowa R-9.

Zamawiający Gmina Suchy Dąb (Suchy Dąb, Pomorskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Opracowanie dokumentacji projektowej budowy drogi rowerowej na terenie gminy Suchy Dąb w…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Suchy DąbSuchy Dąb, Pomorskie (powiat Gdański →)opublikowano 14 czerwca 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 225 500 zł
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA SUCHY DĄB

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191675043

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Gdańska 17

1.4.2.)Miejscowość

Suchy Dąb

1.4.3.)Kod pocztowy

83-022

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.4.7.)Numer telefonu

58 3556800

1.4.8.)Numer faksu

58 3556801

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@suchy-dab.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.suchy-dab.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-322f9140-dfcd-11eb-b885-f28f91688073

2.3.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00258051

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2023-06-14

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00144895/03

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.3.)Nazwa projektu lub programu

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego 2014-2020

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowej budowy drogi rowerowej na terenie gminy Suchy Dąb w ramach przedsięwzięcia Pomorskie Trasy Rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R-10 i Wiślana Trasa Rowerowa R-9.

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu budowy drogi rowerowej na terenie gminy Suchy Dąb w ramach przedsięwzięcia Pomorskie Trasy Rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R-10 i Wiślana Trasa Rowerowa R-9 wraz z wykonaniem kosztorysów inwestorskich /dalej: ”Ks”/, przedmiarów /dalej: ”Pr”/ oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych /dalej: ”STWIORB”/ wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę.
2. Zakres dokumentacji projektowej obejmuje odcinek o długości ok. 6,7 km przebiegający wzdłuż wału przeciwpowodziowego lewego brzegu Wisły przez miejscowości Koźliny i Steblewo. Planowany odcinek jest dowiązaniem się od północy w miejscowości Giemlice do budowanego odcinka trasy rowerowej Leszkowo-Giemlice (Gmina Cedry Wielkie), a od południa do odcinka zaczynającego się w miejscowości Czatkowy (Gmina Tczew).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w ust. V SWZ.

3.8.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

3.9.)Dodatkowy kod CPV

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2021-09-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

583 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ROADI SP. Z O. O.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5833400329

4.3.3.)Ulica

KARTUSKA 385B

4.3.4.)Miejscowość

Gdańsk

4.3.5.)Kod pocztowy

80-125

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

137760,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2023/BZP 00238889/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2022-12-19

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Zmiana terminu realizacji umowy w związku z następstwem działania organów administracyjnych - przekroczenie
określonych przez prawo terminów wydania przez organy decyzji administracyjnej, zezwoleń, uzgodnień.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Wydłużony termin realizacji umowy w związku z niemożliwością uzyskania stosownych pozwoleń przez wykonawcę.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Suchy Dąb prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Suchy Dąb.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.