ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Opracowanie dokumentacji projektowej budowy drogi rowerowej na terenie gminy Suchy Dąb w ramach przedsięwzięcia Pomorskie Trasy Rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R-10 i Wiślana Trasa Rowerowa R-9.

Zamawiający Gmina Suchy Dąb (Suchy Dąb, Pomorskie) prowadził postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej budowy drogi rowerowej na terenie gminy Suchy Dąb w…”. Termin składania ofert minął 26 sierpnia 2021, 09:30. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Suchy DąbSuchy Dąb, Pomorskie (powiat Gdański →)opublikowano 11 sierpnia 2021
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 227 642 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
26 sierpnia 2021, 09:30
Zakończone
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja i rękojmia40%

Przebieg postępowania

5 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Gwarancja i rękojmia 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Opracowanie dokumentacji projektowej budowy drogi rowerowej na terenie gminy Suchy Dąb w ramach przedsięwzięcia Pomorskie Trasy Rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R-10 i Wiślana….

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail