Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
412 419 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    148 461 zł
    8 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    110 454 zł
    8 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    153 504 zł
    8 ofert
Oferty w postępowaniu
24 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowo–kosztorysowej budowy dróg, chodników i ciągów pieszo-rowerowych na terenie gminy Bytów

Zamawiający Gmina Bytów (Bytów, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowo–kosztorysowej budowy dróg, chodników i ciągów…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 412 419 zł. Złożono 24 oferty.

Zamawiający: Gmina BytówBytów, Pomorskie (powiat Bytowski →)opublikowano 13 czerwca 2023
Łączna wartość umów
412 419 zł
Liczba ofert
24 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: A7 Adam Sawicki Biuro Projektowe (część 1); DUET JANUSZ SZCZEPAŃSKI (części 2, 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 412 419,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 24 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Bytów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770979499

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

1 Maja 15

1.5.2.)Miejscowość

Bytów

1.5.3.)Kod pocztowy

77-100

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.5.7.)Numer telefonu

598222011

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@bytow.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.bytow.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-15a02bc4-ca56-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowo–kosztorysowej budowy dróg, chodników i ciągów pieszo-rowerowych na terenie gminy Bytów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-15a02bc4-ca56-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00255992

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-06-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00036439/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.3 Wykonanie projektów technicznych

chodnika przy drodze wojewódzkiej nr 212 w Udorpiu, drogi w Pomysku Wielkim - ul. Zalesie, ul. Kazimierza Wielkiego w Rzepnicy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00150840

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BRZ.271.11.2023.AZ

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

325203,25 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I zamówienia
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy ciągu pieszo-rowerowego przy drodze wojewódzkiej nr 212 w miejscowości Udorpie zgodnie z załącznikiem graficznym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ (długość projektowanego odcinka ok. 1050,00 m). Ciąg ma stanowić połączenie istniejących odcinków ciągów przy drodze wojewódzkiej nr 212. Dokumentację należy sporządzić w zakresie:
Branża drogowa:
- nawierzchnia ciągu pieszo–rowerowego z mieszanki mineralno–bitumicznej o szerokości 3,0 m;
- dwustronne pobocza o szerokości 1,0 m;
- kanał technologiczny.
Branża sanitarna:
- odwodnienie zapewniające odbiór wód z ciągu pieszo–rowerowego (np. budowa kanalizacji deszczowej wraz z uzbrojeniem lub odwodnienie w postaci rowów).
Branża elektryczna:
- budowa oświetlenia drogowego z możliwością zastosowania technologii Smart City.
W ramach niniejszego zamówienia należy przygotować materiały do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę lub uzyskania decyzji zgodnie z ustawą z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych w celu pozyskania terenu pod pas drogowy m.in.:
1. Projekt budowlany wielobranżowy:
• Mapy do celów projektowych;
• Projekt zagospodarowania terenu;
• Projekt architektoniczno–budowlany;
• Projekt branży drogowej;
• Projekt branży sanitarnej;
• Projekt branży elektrycznej;
• Wykaz działek niezbędnych dla realizacji inwestycji;
• Projekty podziału;
• Projekt organizacji ruchu – oznakowanie pionowe oraz poziome po zakończeniu budowy.
2. Specyfikacje techniczne, przedmiary robót.
3. Kosztorys inwestorski i Zbiorcze Zestawienie Kosztów.
4. Wersje elektroniczne całości zamówienia.
Dodatkowo do obowiązków wykonawcy należy uzyskanie w imieniu Zamawiającego:
- decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację inwestycji;
- pozwolenia wodno-prawnego (jeśli będzie wymagane);
- uzyskania wszelkich niezbędnych uzgodnień umożliwiających uzyskanie pozwolenia na budowę lub decyzji zezwalającej na realizację inwestycji drogowej.
Opracowanie należy wykonać w ilości:
1. Wersja papierowa w ilości 4 egzemplarzy.
2. Wersja elektroniczna projektu zatwierdzonego decyzją ZRiD nieedytowalna na nośniku CD/DVD do udostępniania dokumentacji przetargowej na stronie internetowej - 1 kpl.
3. Wersja elektroniczna projektu zatwierdzonego decyzją ZRiD edytowalna na nośniku CD / DVD - 1 kpl.

4.5.3.)Główny kod CPV

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.)Wartość części

121951,22 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II zamówienia
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy drogi w Pomysku Wielkim – ul. Zalesie i Zacisze zgodnie z załącznikiem graficznym stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ (długość projektowanego odcinka ok. 1480,00 m).
Dokumentację należy sporządzić w zakresie:
Branża drogowa:
- szerokość w liniach rozgraniczenia drogi min. 12 m;
- ciąg pieszo–jezdny z kostki betonowej szerokości 6 m;
- budowa cieku wodnego z kostki granitowej w osi ciągów pieszo-jezdnych;
- kanał technologiczny;
- klasa drogi – L.
Branża sanitarna:
- budowa kanalizacji deszczowej wraz z uzbrojeniem lub inne rozwiązanie zapewniające odbiór wód z wszystkich elementów pasa drogowego;
- budowa sieci wodociągowej o długości ok. 500 metrów, PE Dy 125 mm, SDR 17,0; typ 2/2.
Branża elektryczna:
- budowa oświetlenia drogowego z możliwością zastosowania technologii Smart City.
W ramach niniejszego zamówienia należy przygotować materiały do uzyskania decyzji
o pozwoleniu na budowę lub uzyskania decyzji zgodnie z ustawą z dnia 10 kwietnia 2003 r.
o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych
w celu pozyskania terenu pod pas drogowy m.in.:
1. Projekt budowlany wielobranżowy:
• Mapy do celów projektowych;
• Projekt zagospodarowania terenu;
• Projekt architektoniczno–budowlany;
• Projekt branży drogowej;
• Projekt branży sanitarnej;
• Projekt branży elektrycznej;
• Wykaz działek niezbędnych dla realizacji inwestycji;
• Projekty podziału;
• Projekt organizacji ruchu – oznakowanie pionowe oraz poziome po zakończeniu budowy.
2. Specyfikacje techniczne, przedmiary robót.
3. Kosztorys inwestorski i Zbiorcze Zestawienie Kosztów.
4. Wersje elektroniczne całości zamówienia.
Dodatkowo do obowiązków wykonawcy należy uzyskanie w imieniu Zamawiającego:
- decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację inwestycji;
- pozwolenia wodno-prawnego (jeśli będzie wymagane);
- uzyskania wszelkich niezbędnych uzgodnień umożliwiających uzyskanie pozwolenia na budowę lub decyzji zezwalającej na realizację inwestycji drogowej.
Opracowanie należy wykonać w ilości:
1. Wersja papierowa w ilości 4 egzemplarzy;
2. Wersje elektroniczna projektu zatwierdzonego decyzją ZRiD nieedytowalna na nośniku CD/DVD do udostępniania dokumentacji przetargowej na stronie internetowej - 1 kpl.
3. Wersje elektroniczna projektu zatwierdzonego decyzją ZRiD edytowalna na nośniku CD/DVD - 1 kpl.

4.5.3.)Główny kod CPV

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.)Wartość części

81300,81 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III zamówienia
Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej budowy odcinka drogi ulicy Kazimierza Wielkiego w Rzepnicy stanowiącej własność gminy Bytów zgodnie z załącznikiem graficznym stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ (długość projektowanego odcinka ok. 1350,00 m).
Dokumentację należy sporządzić w zakresie:
Branża drogowa:
- szerokość w liniach rozgraniczenia drogi min. 20 m;
- nawierzchnia drogi z mieszanki mineralno–bitumicznej o szerokości od 5,5 m do 6,0 m;
- obustronny chodnik i ścieżka rowerowa rozdzielone pasem zieleni;
- miejsca parkingowe w miarę możliwości w planowanych liniach rozgraniczenia drogi;
- kanał technologiczny;
- klasa drogi – L.
Branża sanitarna:
- budowa kanalizacji deszczowej wraz z uzbrojeniem lub inne rozwiązanie zapewniające odbiór wód z wszystkich elementów pasa drogowego;
- budowa kanalizacji sanitarnej na odcinku od ronda na ul. Ks. J. Popiełuszki do istniejącej przepompowni o długości ok. 725 m.
Branża elektryczna:
- budowa oświetlenia drogowego z możliwością zastosowania technologii Smart City.
W ramach niniejszego zamówienia należy przygotować materiały do uzyskania decyzji
o pozwoleniu na budowę lub uzyskania decyzji zgodnie z ustawą z dnia 10 kwietnia 2003 r.
o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych
w celu pozyskania terenu pod pas drogowy m.in.:
1. Projekt budowlany wielobranżowy:
• Mapy do celów projektowych;
• Projekt zagospodarowania terenu;
• Projekt architektoniczno–budowlany wraz z projektem zieleni i elementami małej architektury;
• Projekt branży drogowej;
• Projekt branży sanitarnej;
• Projekt branży elektrycznej;
• Wykaz działek niezbędnych dla realizacji inwestycji;
• Projekty podziału;
• Projekt organizacji ruchu – oznakowanie pionowe oraz poziome po zakończeniu budowy.
2. Specyfikacje techniczne, przedmiary robót.
3. Kosztorys inwestorski i Zbiorcze Zestawienie Kosztów.
4. Wersje elektroniczne całości zamówienia.
Dodatkowo do obowiązków wykonawcy należy uzyskanie w imieniu Zamawiającego:
- decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację inwestycji,
- pozwolenia wodno-prawnego (jeśli będzie wymagane),
- uzyskania wszelkich niezbędnych uzgodnień umożliwiających uzyskanie pozwolenia na budowę lub decyzji zezwalającej na realizację inwestycji drogowej.
Opracowanie należy wykonać w ilości:
1. Wersja papierowa w ilości 4 egzemplarzy;
2. Wersje elektroniczna projektu zatwierdzonego decyzją ZRiD nieedytowalna na nośniku CD/ DVD do udostępniania dokumentacji przetargowej na stronie internetowej - 1 kpl.
3. Wersje elektroniczna projektu zatwierdzonego decyzją ZRiD edytowalna na nośniku CD/DVD - 1 kpl.

4.5.3.)Główny kod CPV

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.)Wartość części

121951,22 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

135300,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

220785,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

148461,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
A7 Adam Sawicki Biuro Projektowe

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: WANIT PROJEKTOWANIE DRÓG KRZYSZTOF WIECKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5892071057

7.3.3)Ulica

Brzozowa

7.3.4)Miejscowość

Przodkowo

7.3.5)Kod pocztowy

83-304

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-05-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

148461,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

110454,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

238620,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

110454,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DUET JANUSZ SZCZEPAŃSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8421010394

7.3.3)Ulica

Zofii Nałkowskiej

7.3.4)Miejscowość

Bytów

7.3.5)Kod pocztowy

77-100

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-06-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

110454,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

153504,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

240465,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

153504,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DUET JANUSZ SZCZEPAŃSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8421010394

7.3.3)Ulica

Zofii Nałkowskiej

7.3.4)Miejscowość

Bytów

7.3.5)Kod pocztowy

77-100

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-06-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

153504,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71000000-8Usługi architektoniczne, budowlane,…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
200 000 zł
Próbka: 114 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
96 289 zł341 200 zł
Rozstęp międzykwartylowy
244 911 zł
Źródło próbki
CPV 71000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
96 289 zł
Mediana
200 000 zł
Górny kwartyl
341 200 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Bytów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bytów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 412 419 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71000000-8 (Usługi architektoniczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: A7 Adam Sawicki Biuro Projektowe (Przodkowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.