Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
159 692 zł
Umowa zawarta
31 maja 2023
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji20%Termin realizacji zamówienia20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa zestawu do mobilnej oraz statycznej obserwacji w trudnych warunkach terenowych i pogodowych - Termo-noktowizja przemysłowa wraz z organizacją i przeprowadzeniem szkolenia (...)

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa zestawu do mobilnej oraz statycznej obserwacji w trudnych warunkach terenowych i…”, wybierając ofertę wykonawcy DTS System Sp. z o.o. Wartość umowy: 159 692 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 12 czerwca 2023
Wartość umowy
159 692 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DTS System Sp. z o.o. (Lublin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 159 691,71 zł (umowę zawarto 31 maja 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 430689052

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gabriela Narutowicza 73

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-019

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

47 811 41 21

1.5.8.)Numer faksu

47 811 15 34

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@lu.policja.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lubelska.policja.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4ac94d30-ddbc-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa zestawu do mobilnej oraz statycznej obserwacji w trudnych warunkach terenowych i pogodowych - Termo-noktowizja przemysłowa wraz z organizacją i przeprowadzeniem szkolenia (...)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4ac94d30-ddbc-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00254770

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-06-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00028404/21/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.18 Dostawa zestawu do mobilnej oraz statycznej obserwacji w trudnych warunkach terenowych i pogodowych wraz ze szkoleniem z obsługi w/w urządzenia.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie jest realizowane w ramach zadania: „Wzmocnienie zdolności dochodzeniowo-śledczych i potencjału lubelskiej policji techniki operacyjnej poprzez zakup zaawansowanych narzędzi technicznych do zwalczania nieprawidłowości na szkodę budżetu UE” z Programu Zwalczania Nadużyć Finansowych – European Union Anti Fraud Programme (EUAF)” (...)

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00185620

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

30/1.2.18/23/SZP/D

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

144565,14 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. zestawu do mobilnej oraz statycznej obserwacji w trudnych warunkach terenowych i pogodowych - Termo-noktowizja przemysłowa wraz z organizacją i przeprowadzeniem jednego szkolenia dla służb mundurowych dla 10 osób.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz we wzorze umowy załącznik do SWZ. Zaoferowany przez wykonawcę asortyment musi spełniać wszystkie parametry i wymagania określone przez Zamawiającego w powyższych dokumentach.

4.5.3.)Główny kod CPV

38630000-0 - Przyrządy astronomiczne i optyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

159691,71 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

159691,71 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

159691,71 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DTS System Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9462319404

7.3.3)Ulica

Ceramiczna 1

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-150

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-05-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

159691,71 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 159 692 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38630000-0 (Przyrządy astronomiczne i optyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DTS System Sp. z o.o. (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.