Wynik częściowy: umowy w 5 z 6 części, 1 bez rozstrzygnięcia6 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    12 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2powiat sochaczewski
    GEORES Sp. z o.o· Rzeszów
    12 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3powiat lipski
    Wykonawcy Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne w Krakowie Sp. z o. o.· Kraków
    12 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4powiat warszawski zachodni
    ERGOGIS Sp. z o.o.· Koszalin
    13 ofert
  5. Bez rozstrzygnięcia
    Część 5powiat płoński
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  6. Umowa zawarta
    Część 6powiat sierpecki
    MJJ GIS Karol Szuniewicz· Olsztyn
    12 ofert
Oferty w postępowaniu
61 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%dodatkowe osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, ponad liczbę osób wym30%Dodatkowy termin rękojmi10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Aktualizacja Bazy Danych Obiektów Topograficznych (BDOT10k) dla części powiatów województwa mazowieckiego

Zamawiający Województwo Mazowieckie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Aktualizacja Bazy Danych Obiektów Topograficznych (BDOT10k) dla części powiatów…”, wybierając 5 wykonawców. Złożono 61 ofert.

Zamawiający: Województwo MazowieckieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 6 czerwca 2023
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
61 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: SKB GIS Szymon Czyża (część 1); GEORES Sp. z o.o (część 2); Wykonawcy Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne w Krakowie Sp. z o. o. (część 3); ERGOGIS Sp. z o.o. (część 4) oraz 1 innych.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 61 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Mazowieckie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015528910

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jagiellońska 26

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

03-719

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@mazovia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mazovia.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/mazovia

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Aktualizacja Bazy Danych Obiektów Topograficznych (BDOT10k) dla części powiatów województwa mazowieckiego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4612a6fa-b37b-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00249856

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-06-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00045779/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.29 Aktualizacja zbiorów danych Baz Danych Obiektów Topograficznych (BDOT10k) dla części powiatów województwa mazowieckiego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00108727

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OR-D-III.272.15.2023.AR

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

powiat makowski

4.5.3.)Główny kod CPV

72310000-1 - Usługi przetwarzania danych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72320000-4 - Usługi bazy danych

72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych

4.5.5.)Wartość części

37756,30 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

powiat sochaczewski

4.5.3.)Główny kod CPV

72310000-1 - Usługi przetwarzania danych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72320000-4 - Usługi bazy danych

72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych

4.5.5.)Wartość części

52915,94 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

powiat lipski

4.5.3.)Główny kod CPV

72310000-1 - Usługi przetwarzania danych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72320000-4 - Usługi bazy danych

72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych

4.5.5.)Wartość części

35896,98 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

powiat warszawski zachodni

4.5.3.)Główny kod CPV

72310000-1 - Usługi przetwarzania danych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72320000-4 - Usługi bazy danych

72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych

4.5.5.)Wartość części

54204,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

powiat płoński

4.5.3.)Główny kod CPV

72310000-1 - Usługi przetwarzania danych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72320000-4 - Usługi bazy danych

72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych

4.5.5.)Wartość części

69053,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

powiat sierpecki

4.5.3.)Główny kod CPV

72310000-1 - Usługi przetwarzania danych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72320000-4 - Usługi bazy danych

72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych

4.5.5.)Wartość części

36162,54 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

12

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

12

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

24716,03 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

49077,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

24716,03 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SKB GIS Szymon Czyża

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

365638607

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-05-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

24716,03 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

12

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

12

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25830,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

54000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25830,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
GEORES Sp. z o.o,

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Firma Geodezyjna MGEO Mariusz Janusz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

690020005

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-05-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25830,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

12

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

12

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23370,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

47200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23370,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wykonawcy Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne w Krakowie Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

350646768

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-05-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23370,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

13

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

13

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

24600,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

54200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

24600,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ERGOGIS Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

362294343

7.3.4)Miejscowość

Koszalin

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-05-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

24600,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 23

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 24

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

12

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

12

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

22360,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

47200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

22360,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 25

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MJJ GIS Karol Szuniewicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

369203214

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 26

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-05-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

22360,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

120 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72310000-1Usługi przetwarzania danych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Mazowieckie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72310000-1 (Usługi przetwarzania danych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.