Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Utrzymanie dróg gminnych i placów w okresie zimowym 2022/2023 na ternie Gminy Dębno

Zamawiający Gmina Dębno (Wola Dębińska, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Utrzymanie dróg gminnych i placów w okresie zimowym 2022/2023 na ternie Gminy Dębno”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina DębnoWola Dębińska, Małopolskie (powiat Brzeski →)opublikowano 23 maja 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 714 920 zł
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

8 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA DĘBNO

1.2.)Oddział zamawiającego

Gmina Dębno

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000540357

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

240

1.4.2.)Miejscowość

Wola Dębińska

1.4.3.)Kod pocztowy

32-852

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.4.7.)Numer telefonu

146658714

1.4.8.)Numer faksu

146658722

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@gminadebno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gminadebno.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-479c55c7-3e5a-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00229137

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-05-23

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00047417

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Utrzymanie dróg gminnych i placów w okresie zimowym 2022/2023 na ternie Gminy Dębno

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

„Zimowe utrzymanie dróg i placów na terenie Gminy Dębno w sezonie zimowym 2022/2023r.” 2. Zakres zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg i placów sprzętem i materiałem będącym w dyspozycji Wykonawcy poprzez odśnieżanie i likwidację gołoledzi w sposób zapewniający ciągłość przejazdu, stosownie do istniejących warunków atmosferycznych, oraz całodobowe patrolowanie – interwencyjne. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 9 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 10 do SWZ – wykaz dróg gminnych dla każdej części zamówienia. Część 1: Utrzymanie dróg i placów w miejscowości Łysa Góra i Jaworsko – 23,2 km

3.9.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

3.10.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

„Zimowe utrzymanie dróg i placów na terenie Gminy Dębno w sezonie zimowym 2022/2023r.” 2. Zakres zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg i placów sprzętem i materiałem będącym w dyspozycji Wykonawcy poprzez odśnieżanie i likwidację gołoledzi w sposób zapewniający ciągłość przejazdu, stosownie do istniejących warunków atmosferycznych, oraz całodobowe patrolowanie – interwencyjne. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 9 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 10 do SWZ – wykaz dróg gminnych dla każdej części zamówienia. Część 4: Utrzymanie dróg i placów w miejscowości Biadoliny Szlacheckie i Maszkienice – 16,1 km

3.9.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

3.10.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-11-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

usługi Brukarsko - Budowlane "Bruk - Bud" Łukasz Gurgul

4.3.4.)Miejscowość

Porąbka Uszewska

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

60393,5 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00459480/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

60115,50 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
714 920 zł
Próbka: 82 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
246 258 zł1 713 114 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 466 856 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
246 258 zł
Mediana
714 920 zł
Górny kwartyl
1 713 114 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Dębno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wola Dębińska.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.