Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: PROJEKT-BUD inż. Witold Kopeć

Wartość umowy
2 435 400 zł
Umowa zawarta
30 marca 2023
Okres realizacji
18 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 2 435 400 zł – 2 896 650 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa boiska sportowego wraz z rozbudową zaplecza sportowego w związku z intensyfikacją aktywizacji sportowej mieszkańców Gminy Polanka Wielka (formuła "zaprojektuj i wybuduj").

Zamawiający Gmina Polanka Wielka (Polanka Wielka, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa boiska sportowego wraz z rozbudową zaplecza sportowego w związku z intensyfikacją…”, wybierając ofertę wykonawcy MODERATO Sp. z o.o. Wartość umowy: 2 435 400 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
2 435 400 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 grudnia 2022

    Termin ofert: 12 stycznia 2023 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 maja 2023

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: MODERATO Sp. z o.o. (Oświęcim), wspólnie z: PROJEKT-BUD inż. Witold Kopeć.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 435 400,00 zł (umowę zawarto 30 marca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 2 435 400,00 zł do 2 896 650,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 18 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail