Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa komputerów przenośnych, monitorów, urządzeń peryferyjnych i wyposażenia dla Centrum Informatycznego TASK

Zamawiający Politechnika Gdańska (Gdańsk, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa komputerów przenośnych, monitorów, urządzeń peryferyjnych i wyposażenia dla…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Politechnika GdańskaGdańsk, Pomorskieopublikowano 28 kwietnia 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 155 572 zł
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Gdańska

1.2.)Oddział zamawiającego

Centrum Zamówień Publicznych

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001620

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Narutowicza 11/12

1.4.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.4.3.)Kod pocztowy

80-233

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ewakield@pg.edu.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pg.edu.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ec9ae830-b286-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00197620

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-04-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Nie

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa komputerów przenośnych, monitorów, urządzeń peryferyjnych i wyposażenia dla Centrum Informatycznego TASK

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem części I zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych i monitorów.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 4 do SWZ
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy
stanowiącym Załącznik nr 3A do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

30231300-0 - Monitory ekranowe

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem części II zamówienia jest dostawa urządzeń peryferyjnych i wyposażenia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 4 do SWZ
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy
stanowiącym Załącznik nr 3B do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-04-04

4.2.)Okres realizacji zamówienia

15 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Crocom Computer Systems Z. Pitas Sp. J.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5840453924

4.3.4.)Miejscowość

Gdańsk

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

119414,55 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00165284/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-04-28

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana umowy w zakresie przedmiotu zamówienia w przypadku, gdy do ustalonego w niniejszej umowie terminu dostawy oferowane komputery przenośne nie będą dostępne na rynku lub zaprzestano ich produkcji. W takim przypadku Wykonawca może zaproponować nowocześniejsze zamienniki o takich samych lub lepszych parametrach technicznych w cenie nie większej niż w ofercie.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zmienia się komputer przenośny DELL Latitude 5530 na DELL Latitude 5540

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana umowy w zakresie terminu realizacji zamówienia w przypadku, gdy do ustalonego w niniejszej umowie terminu dostawy (§ 2 ust. 1 pkt a) oferowane komputery przenośne nie będą dostępne na rynku lub zaprzestano ich produkcji.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Wykonawca zobowiązuje się do realizacji przedmiotu umowy w następujących terminach:
a) w zakresie dostawy: komputer przenośny IKP0001– w terminie do dnia 07.05.2023 r.
b) w zakresie dostawy: komputer przenośny IKP0002, komputer przenośny IKP0003 i monitor IUP0001 - w terminie do dnia 26.04.2023 r.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

119414,55 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30213100-6Komputery przenośne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
155 572 zł
Próbka: 35 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
68 825 zł387 547 zł
Rozstęp międzykwartylowy
318 722 zł
Źródło próbki
CPV 30213100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
68 825 zł
Mediana
155 572 zł
Górny kwartyl
387 547 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Politechnika Gdańska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30213100-6 (Komputery przenośne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.