Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu stargardzkiego w latach 2022-2023

Zamawiający Powiat Stargardzki w imieniu którego działa Zarząd Dróg Powiatowych (Stargard, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu stargardzkiego w latach 2022-2023”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 708 300 zł
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Stargardzki w imieniu którego działa Zarząd Dróg Powiatowych

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811684210

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Skarbowa 1

1.4.2.)Miejscowość

Stargard

1.4.3.)Kod pocztowy

73-110

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.4.7.)Numer telefonu

91 577 52 19

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zdp@zdp.stargard.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdp.stargard.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0558ddb2-3330-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00194472

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-04-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00345779/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu stargardzkiego w latach 2022-2023

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu stargardzkiego w latach 2022-2023 celem zapewnienia bezpieczeństwa na drogach, w granicach i w zakresie określonym przez SWZ. Zamówienie zostało podzielone na cztery części:
Część 1 - Zadanie 1 - obręb 1 - długość odcinka – około 88,400 km
Część 2 - Zadanie 2 - obręb 2 - długość odcinka – około 73,400 km
Część 3 - Zadanie 3 - obręb 3 - długość odcinka – około 61,600 km
Część 4 - Zadanie 4 - obręb 4 - długość odcinka – około 87,700 km
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wg stanu znanego Zamawiającemu
na dzień wszczęcia postępowania, określony jest przez: specyfikacje techniczne oraz niniejszą SWZ, a w szczególności projekt umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ – rzeczywisty, niezbędny dla realizacji przedmiotu zamówienia zakres prac, mieszczący się w definicji określenia przedmiotu zamówienia, może różnić się od zakresu opisanego dokumentami zamówienia. Szczegółowe prowadzenie prac, harmonogram oraz zakres odśnieżania i zwalczania śliskości zimowej, standardy zimowego utrzymania - określa Specyfikacja Techniczna (ST) stanowiąca integralną część umowy.

3.9.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

3.10.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu stargardzkiego w latach 2022-2023 celem zapewnienia bezpieczeństwa na drogach, w granicach i w zakresie określonym przez SWZ. Zamówienie zostało podzielone na cztery części:
Część 1 - Zadanie 1 - obręb 1 - długość odcinka – około 88,400 km
Część 2 - Zadanie 2 - obręb 2 - długość odcinka – około 73,400 km
Część 3 - Zadanie 3 - obręb 3 - długość odcinka – około 61,600 km
Część 4 - Zadanie 4 - obręb 4 - długość odcinka – około 87,700 km
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wg stanu znanego Zamawiającemu
na dzień wszczęcia postępowania, określony jest przez: specyfikacje techniczne oraz niniejszą SWZ, a w szczególności projekt umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ – rzeczywisty, niezbędny dla realizacji przedmiotu zamówienia zakres prac, mieszczący się w definicji określenia przedmiotu zamówienia, może różnić się od zakresu opisanego dokumentami zamówienia. Szczegółowe prowadzenie prac, harmonogram oraz zakres odśnieżania i zwalczania śliskości zimowej, standardy zimowego utrzymania - określa Specyfikacja Techniczna (ST) stanowiąca integralną część umowy.

3.9.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

3.10.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-21

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2022-11-01 do 2023-03-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Budowlano-Transportowe ARBET Arkadiusz Żygadło

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 320163250

4.3.3.)Ulica

ul. Nasienna 4

4.3.4.)Miejscowość

Stargard

4.3.5.)Kod pocztowy

73-110

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

168106,86 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00406110/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-03-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

168106,86 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
708 300 zł
Próbka: 81 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
244 140 zł1 768 745 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 524 605 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
244 140 zł
Mediana
708 300 zł
Górny kwartyl
1 768 745 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Stargardzki w imieniu którego działa Zarząd Dróg Powiatowych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stargard.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.