Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
30 500 zł
Umowa zawarta
24 kwietnia 2023
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 30 500 zł – 35 700 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Potencjał kadrowy35%Kryterium społeczne5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego.

Zamawiający Zarząd Zasobu Komunalnego (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków zarządzanych przez Zarząd…”, wybierając ofertę wykonawcy Marcin Domińczyk DOMAR. Wartość umowy: 30 500 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zarząd Zasobu KomunalnegoWrocław, Dolnośląskieopublikowano 24 kwietnia 2023
Wartość umowy
30 500 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Marcin Domińczyk DOMAR (Kielce), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 30 500,00 zł (umowę zawarto 24 kwietnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 30 500,00 zł do 35 700,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 932671448

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. św. Elżbiety 3

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-111

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@zzk.wroc.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.zzk.wroc.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/zzk

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7f95a43d-c4a3-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00188988

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-04-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00053400/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.21 Wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej lokali i bydynków objętych zarządem ZZK znajdujących się w zarządzie ZZK.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00140422

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZZK - NZ/241/3408/20/23

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

250000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres usług obejmuje m.in.: 1) wyznaczanie wskaźników rocznego zapotrzebowania na energię EP, EK i EU, 2) wyznaczanie rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną dla systemów technicznych Qp, 3) wyznaczanie rocznego zapotrzebowania na energię końcową dostarczaną do budynku dla systemów technicznych Qk, 4) wyznaczanie rocznego zapotrzebowania na energię użytkową Qu budynku lub części budynku stanowiącej samodzielną całość techniczno-użytkową, 5) wyznaczanie jednostkowej wielkości emisji CO2, 6) wyznaczanie obliczeniowej rocznej ilości zużywanego nośnika energii lub energii, 7) wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej.

4.5.3.)Główny kod CPV

71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

30500 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

35700 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

30500 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Marcin Domińczyk DOMAR

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

260426447

7.3.3)Ulica

Jaśminowa 25C

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-223

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-04-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

30500 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71314300-5Usługi doradcze w zakresie wydajnoś…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Zasobu Komunalnego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 30 500 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71314300-5 (Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Marcin Domińczyk DOMAR (Kielce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.