Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
87 500 zł
Umowa zawarta
14 marca 2023
Okres realizacji
od 14 marca 2023 do 31 sierpnia 2023
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 87 500 zł – 110 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wartość (brutto) minimalnej dostawy jednorazowej10%Termin realizacji składanych zamówień10%Termin załatwienia reklamacji10%Termin płatności10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy jaj kurzych świeżych gat.I /klasa A/ waga min.63g

Zamawiający "uzdrowisko Rabka" S.A. (Rabka-Zdrój, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy jaj kurzych świeżych gat.I /klasa A/ waga min.63g”, wybierając ofertę wykonawcy Fermy Drobiu Dariusz Romanowski. Wartość umowy: 87 500 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: "uzdrowisko Rabka" S.A.Rabka-Zdrój, Małopolskie (powiat Nowotarski →)opublikowano 24 marca 2023
Wartość umowy
87 500 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Fermy Drobiu Dariusz Romanowski (Kraków,ul. Kolberga 5/2).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 87 500,00 zł (umowę zawarto 14 marca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 87 500,00 zł do 110 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 14 marca 2023 r. do 31 sierpnia 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail