Modernizacja infrastruktury telekomunikacyjnej Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze
Zamawiający Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze (Jelenia Góra, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja infrastruktury telekomunikacyjnej Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=6781, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
01 sierpnia 2022
Termin ofert: 22 sierpnia 2022 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
01 września 2022
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
16 marca 2023
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 230480619 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Lwówecka 18 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Jelenia Góra |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 58-506 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL515 - Jeleniogórski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 756453300 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | rektorat@kans.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.kans.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-0e52f906-1183-11ed-a35f-e2885ab918a3 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00137925 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-03-16 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00286131/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Modernizacja infrastruktury telekomunikacyjnej Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury telekomunikacyjnej Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze, realizowana w systemie zaprojektuj i wybuduj. W zakresie ww. modernizacji jest zaprojektowanie i wykonanie instalacji, zakres obejmuje min. zadania: |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania 32400000-7 - Sieci 32560000-6 - Tworzywa z włókna optycznego 45314100-2 - Instalowanie central telefonicznych 45314200-3 - Instalowanie linii telefonicznych 45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania 45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego 32421000-0 - Okablowanie sieciowe 32424000-1 - Infrastruktura sieciowa 32428000-9 - Modernizacja sieci 32429000-6 - Sprzęt sieci telefonicznej 32562000-0 - Kable światłowodowe 32562100-1 - Kable światłowodowe do przesyłu informacji 32562200-2 - Światłowodowe kable telekomunikacyjne 32562300-3 - Światłowodowe kable do przesyłu danych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-08-31 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 11 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | INFO SERWIS Jacek Jarosz |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 611-156-44-76 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Zielona 14 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Jelenia Góra |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 58-560 |
| 4.3.6.) | Województwo | dolnośląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 219842,25 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00329146/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-03-08 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 219842,25 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →